Катеринопільська сільрада приєдналася до Божедарівської ОТГ

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Катеринопільська сільрада приєдналася до Божедарівської ОТГ отключены

Ще одна сільрада увійшла до складу Божедарівської громади. До ОТГ долучилася Катеринопільська сільська рада. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Божедарівська громада – одна з найбільш ефективних та досвідчених. Вона піклується про те, аби створити комфортні умови життя для мешканців новоприєднаних територій. Результатами своєї роботи громада переконала сусідні ради приєднатися до них. Саме тому Катеринопільська сільрада вирішила увійти до складу ОТГ, – сказали у департаменті.

– Радники регіонального офісу Програми U-LEAD вже провели консультації для Божедарівської тергромади. Експерти порадили, як краще побудувати роботу з кадрами, організувати роботу старости, розпоряджатися об’єктами комунальної власності та вести фінансову звітність, – сказала керівниця Дніпропетровського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» Олена Тертишна.

Нагадаємо, Божедарівська територіальна громада  Криничанського району була створена у 2016-му. Разом об’єдналися Щорська, Болтишківська, Покровська та Катеринопільська сільські ради.

Нині в ОТГ мешкають майже 6 тисяч людей.

Поделиться: