Google навчив підприємців Дніпропетровщини ефективному веденню бізнесу

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Google навчив підприємців Дніпропетровщини ефективному веденню бізнесу отключены

У Дніпрі відбувся семінар для підприємців. Знаннями ділилися фахівці Google Україна. Про це розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Богданов

«ДніпроОДА разом із компанією Google Україна допомагає розвивати бізнес області. Цей захід корисний для малих та середніх компаній. Важливо, аби підприємці регіону підвищували свою конкурентоспроможність, опановували нові ринки, в тому числі – міжнародні. Зокрема, це дасть імпульс для створення нових робочих місць в області», – розповів Юрій Богданов.

Ключовий напрямок  семінару – контекстна реклама для компаній в мережі Інтернет. За словами фахівців, це – дешевий та ефективний спосіб заявити про себе.

На семінар прийшли близько ста учасників, які представляли найрізноманітніші компанії – від торговельних до наукових.

«Інтернет – це той канал комунікації, який на сьогодні є найбільш перспективним. Ми використовуємо у своїй роботі і Google Adwords, і Google Analytics, і багато інших суміжних сервісів, але не зайвим буде отримати нові знання для більш ефективного використання цих інструментів», – розповіла учасниця семінару, начальник департаменту маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля Тетяна Мішустіна.

ДніпроОДА вже втретє проводить освітні семінари разом із компанією Google Україна. Перед цим освітні хаби відвідали державні службовці та журналісти.

Поделиться: