Дніпряни розмалюють півкілометровий паркан

4 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дніпряни розмалюють півкілометровий паркан отключены

22-го липня, у рамках фестивалю стріт-арту Mural Fest Dnipro дніпряни розмалюють півкілометровий паркан

У цю суботу, у Дніпрі відбудеться фінал фестивалю стріт-арту  Mural Fest Dnipro, який тривав місяць. Цього дня всі охочі зможуть взяти участь у художньому оформленні паркану на Набережній Заводській, біля Кайдацького мосту (з’їзд із мосту на правому березі в напрямку ж/м Червоний Камінь). Збір учасників розпочнеться о 10 годині. Про це під час прес-конференції повідоми радник міського голови з питань стратегічного розвитку та інвестицій Максим Кучугура.

«У суботу відбудеться масштабний арт-пікнік. Ми плануємо розмалювати понад 450 метрів паркану біля Кайдацького мосту. На муралі будуть зображені знакові місця Дніпра. Всі охочі зможуть прийти та взяти участь. Фарби та інші матеріали видаватимуть на місці. Також у заході візьмуть участь близько 30 художників-муралістів. Крім цього, буде розважальна програма та фудкорт», – розповів Максим Кучугура.

Фестиваль вуличного мистецтва Mural Fest Dnipro розпочався 21 червня. Створювали мурали художники зі всієї України. Вони прикрасили 9 багатоповерхівок у спальних районах міста.

«Дніпро задав тренд. Наразі художників, які приїхали до нас із інших населених пунктів, запрошують створити мурали в рідних містах. Також ми отримали багато позитивних відгуків від мешканців Дніпра та побажань прикрасити й інші будинки. Тож сподіваємося, що наступного року нам вдасться провести ще один фестиваль муралів», – зазначив Максим Кучугура.

Поделиться: