Депутати Європарламенту приїхали з візитом до Дніпра

У Дніпрі голова парламентського комітету Даріуш Розатті та доповідач з питань безпеки й оборони Міхаель Галер  зустрілися з представниками ДніпроОДА

Європарламентарії відвідали Музей АТО, Алею пам’яті та поспілкувалися з пораненими, що перебувають у обласній лікарні ім. Мечникова. Вони оглянули зовнішню та внутрішню експозиції музею, почули про громадянський подвиг мешканців Дніпропетровщини та захисників України.

«Ми під великим враженням. Очевидно, що для мешканців Дніпра війна не є чимось віддаленим. Переконані: в результаті цієї битви українського народу справедливість переможе», – сказав доповідач з питань безпеки й оборони Міхаель Галер.

Після музею депутати завітали до обласної лікарні ім. Мечникова, де зустрілися з головним лікарем Сергієм Риженком. Він розповів про роботу дніпровських лікарів і провів гостей до поранених воїнів. Потім європарламентарії мали можливість оглянули Алею пам’яті, присвячену тим, хто віддав свої життя за мир на Дніпропетровщині та в Україні. 

«Ця алея – важливий елемент пам’яті, який треба зберігати як приклад героїчної поведінки для наступних поколінь. Я схвильований і вражений побаченим. Це важливо не тільки для українців, але й для іноземців – щоб вони могли побачити, яку важку війну веде Україна за свою незалежність», – зазначив голова парламентського комітету Даріуш Розатті.

Після Дніпра депутати Європарламенту відвідали Маріуполь, Широкіне та інші населені пункти в зоні АТО.