Військові Царичанки отримають квартири

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Військові Царичанки отримають квартири отключены

У Царичанці завершують реконструкцію будівлі старої аптеки – там буде багатоквартирний житловий будинок, який планують здати цього року. У ньому отримають квартири черговики, серед яких військові та учасники АТО, про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Будівля старої аптеки у Царичанці простояла пусткою більше 10 років. Наразі фахівці стверджують, що вже виконали 75% робіт, залишилося внутрішнє оздоблення. Будівельники утеплюють стіни, тягнуть електрику та каналізацію, вже замінили старі дерев’яні вікна на сучасні пластикові. Будинок планують здати в експлуатацію цього року.
– У Царичанці на квартирній черзі стоять багато сімей, тому ця реконструкція дуже важлива для нашого селища: десять родин черговиків отримають тут нове комфортне житло, – розповів начальник відділу ЖКГ Царичанської селищної ради Андрій Андрухів.
В оновленому будинку буде десять квартир – вісім двокімнатних і дві однокімнатні. Їх облаштують «під ключ».
Окрім Царичанки, старі приміщення під квартири для черговиків зараз реконструюють в Петропавлівському і Юр’ївському районах, а у Слобожанському будують дев’ятиповерхівку «з нуля».