ДОВІДКИ ТЕПЕР ПОРУЧ

5 месяцев ago Zorya Комментарии к записи ДОВІДКИ ТЕПЕР ПОРУЧ отключены

У Васильківці нарешті відкрили сучасний центр адміністративних послуг. Відтепер він надаватиме 33 тисячам жителів громади та всього Васильківського району 237 адмінпослуг – включно з реєстрацією місця проживання, соціальними, пенсійними та майновими довідками. ЦНАП знаходиться на вулиці Соборній, 27б.

Таке досягнення Васильківської ОТГ стало можливим завдяки ефективній співпраці громади з Програмою «U-LEAD з Європою» (вона фінансується Європейським Союзом а також окремими державами — членами ЄС: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією) та обласним центром розвитку місцевого самоврядування.

Новенький Васильківський ЦНАП також має два облаштовані віддалені місця роботи — у Письменському та Великоолександрів-ському старостин-ських округах. Загалом у новому ЦНАПі працюватимуть 11 фахівців.

Сергiй ПАВЛІЧЕНКО, голова Васильківської ОТГ:

– ЦНАП розташований в самому центрі селища. Поруч – Пенсійний фонд, органи соціального захисту суд та юридичні установи. Ми намагалися зробити так, щоб васильків-цям та мешканцям навколишніх сіл було максимально зручно. Здається, нарешті нам це вдалося!

Важливо, що приміщення центру повністю реконструйовано силами громади. Для виконання ремонтно-будівельних робіт та облаштування прибудинкової території у 2018 році із селищного бюджету виділили 945 тисяч гривень, а роком раніше на ці ж цілі пішли 505

тисяч інфраструктурної субвенції. Таким чином, приміщення вдалося підлаштувати навіть для потреб людей з інвалідністю, також у ньому передбачили дитячий куточок.

За підтримки Програми «U-LEAD з Європою», кожне робоче місце ЦНАПу забезпечено меблями та сучасним ІТ-обладнан-ням. Співробітники центру пройшли п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами.

За словами голови Васильківської ОТГ Сергія Павліченка, розпочали будівництво центру 2017 року. За цей час стару занедбану будівлю станції юних техніків та управління юстиції повністю переобладнали, подбали й про автономне опалення.

Надалі в громаді планують розбудовувати цю територію, оскільки поряд знаходиться опорний навчальний заклад, центр позашкільної освіти, дитяча юнацько-спортивна школа. У майбутньому тут планують створити імпровізоване «студентське містечко», де буде зручно вирішувати всі питання, що виникають у мешканців громади — юних та дорослих.

Василь ЛАДНИЙ