Вокальний конкурс зібрав у Дніпрі 110 співаків

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Вокальний конкурс зібрав у Дніпрі 110 співаків отключены

18 квітня у Дніпрі, в Академії музики ім. М. Глінки, урочисто відкрили XII Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс вокального мистецтва ім. Бориса Гмирі. У цьогорічному конкурсі, що триватиме три дні, беруть участь 110 вокалістів із різних куточків України, а також з Австрії та Китаю.

Учасники виступатимуть у молодшій, середній та старшій вікових категоріях.
– Уже традиційно навесні проводимо конкурс імені нашого видатного земляка, унікального співака, харизматичної постаті у світовій і українській культурі Бориса Гмирі. Пишаємося, що з кожним роком конкурс на його честь стає більш відомим за межами нашої країни, географія його учасників розширюється, – зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Євген Хорошилов.
Виступи вокалістів оцінює професійне журі під головуванням народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, професора Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського Валерія Буймістера.
– Ми, члени журі, очікуємо на здібних, обдарованих дітей і підлітків із гарними, потужними голосами. Конкурс завжди виявляє таланти. Цього разу, сподіваємося, – також, – сказав голова журі.
Підбиття підсумків конкурсу, нагородження переможців і фінальний гала-концерт відбудеться 20 квітня, о 14:00, у концерт-холі Академії музики ім. М. Глінки. Учасники отримають звання лауреатів, переможці нагороджуватимуться дипломами за I, II і III місця в кожній номінації, спеціальними дипломами та подарунками.

Поделиться: