Усі школи Дніпра закрили на карантин, дитсадки працюють в особливому режимі

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Усі школи Дніпра закрили на карантин, дитсадки працюють в особливому режимі отключены

З 6 по 17 лютого в усіх школах Дніпра призупиняється навчальний процес. Таке рішення міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила через перевищення епідемічного рівня захворюваності на ГРВІ населення.

– За останній тиждень січня, з 24-го по 30-те, у Дніпрі було зареєстровано 7422 випадки захворюваності на ГРВІ та грип. Цей показник перевищує епідемічний поріг на 31 %. Усього з початку 2020 року діагноз «грип» було встановлено 249 особам, 98 % з них – діти, – зазначила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпровського міського лабораторного центру Наталія Інякіна.

Наразі учні усіх 157 середніх загальних навчальних закладів, у тому числі вечірніх і спеціалізованих шкіл, відправилися на карантин. Школи внесуть зміни у навчальні плани, аби діти могли надолужити програму. Терміни канікул таким чином не зміняться. Освітній процес буде відновлено 17 лютого.

– Заклади дошкільної освіти у цей період працюватимуть в особливому режимі. Медичні працівники щоденно проводитимуть огляд вихованців садочків, вимірюватимуть їм температуру. Планові профілактичні щеплення на цей період призупиняються. Масові дитячі заходи обмежуються або повністю скасовуються. Також велике прохання до батьків: піклуйтеся, будь ласка, не лише про свою дитину, але й про оточуючих. Якщо ваша малеча захворіла, краще залиште її вдома та покажіть лікарю, не ведіть до садочка, – каже заступниця директорки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

У департаменті охорони здоров’я населення Дніпровської міськради наголошують: у разі виникнення симптомів ГРВІ або грипу не можна займатися самолікуванням, треба звертатися до сімейного лікаря.

– Враховуючи високий рівень захворюваності та госпіталізації, з міського бюджету було додатково виділено 300 тисяч гривень на придбання швидких тестів і ліків, які використовуються при захворюванні грипом. Також ще з жовтня у Дніпрі було виділено близько 700 тисяч гривень на придбання вакцини від грипу для педагогів та людей пільгових категорій, станом на 30 січня було проведено понад 3 тисяч вакцинацій, – зазначила в. о. директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Юлія Віклієнко.