У Павлоградській міськлікарні №4 з’явиться сучасне приймально-діагностичне відділення

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Павлоградській міськлікарні №4 з’явиться сучасне приймально-діагностичне відділення отключены

У Павлоградській міській лікарні №4 облаштовують сучасне приймально-діагностичне відділення. Будівлю реконструюють коштом Світового банку. Проте нині роботи, на думку медиків, просуваються занадто повільно.

До першого поверху лікарні вже зробили дві прибудови.
– Як у будь-якій старій лікарні, приймально-діагностичне відділення у нас було дуже маленьким. Неможливо було розподілити пацієнтів за ступенями тяжкості стану. В одній частині будівлі – травмпункт, в іншій – терапевт. Анестезіологу, аби терміново надати допомогу, потрібно пробігти пів лікарні, – розповіла директорка медзакладу Ірина Жицька.
За її словами, над проєктом нового відділення працювали разом лікарі та проєктанти.
– Спланували велике сучасне приміщення, де легко можуть розвернутися кілька каталок. Там людині, яку, наприклад, привезли на «швидкій» зможемо надати комплексну допомогу. В одному місці будуть зосереджені необхідні лікарі, медобладнання, операційні, – пояснила Ірина Жицька.
Реконструкція стартувала у 2018-му, а завершитися мали наприкінці 2019 року. Проте через значний обсяг додаткових робіт строк перенесли на середину 2020-го. Доки узгоджуються фінансові питання, будівельники мають виконати першочергові задачі. До кінця року запустити ліфт, завершити ремонт фасаду та заміну вікон. Це дозволить знівелювати дискомфорт, який через затягнуту реконструкцію відчувають лікарі та пацієнти.

Поделиться: