Вже понад 100 підприємців пройшли «Інтернатуру бізнесу» у Дніпрі

  27.09.2019 19:04   -
Новини

У Дніпропетровській ОДА випускники «Інтернатури бізнесу» презентували власні бізнес-проекти. Так підсумували вже третю серію тренінгів для підприємців початківців. Загалом таке навчання пройшли вже понад 100 людей.

– «Інтернатуру бізнесу» проводимо у ДніпроОДА вже втретє. Курс завжди користується попитом у підприємців-початківців й тих, хто тільки планує відкрити свою справу. Цього разу навчання пройшли 35 учасників, а загалом маємо вже понад 100 випускників. Ба більше: досвід нашої області взяли на озброєння інші регіони. «Інтернатуру бізнесу» тепер проводять ще в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській областях, – розповіла начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Алла Кефель.
За словами тренера Руслана Бельтюкова, в основі 10 занять для підприємців-початківців ¬– практичні поради.
= Головна задача – дати основу бізнесу. Навчити правильно розробляти бізнес-модель, поводитися на ринку. Коли людина це вміє, їй легше робити «апгрейд» – розширювати підприємство, наймати більше людей або відкрити новий, більший бізнес, – зазначив тренер.
На тренінгах йшлося не лише про формування структури підприємства, а й про корпоративну культуру та роботу з цільовою аудиторією.
– Я планую відкрити комплексний центр з надання масажних і реабілітаційних послуг. Три тижні тренінгу дозволили змінити мислення і підхід до організації бізнесу, розкласти по поличках власні хаотичні знання. Ми говорили і про організацію операційних систем, і про управління, і про бізнес-планування. Багато уваги приділяли маркетинговим стратегіям, – розповів учасник тренінгу Артем Лисенко.
Наприкінці занять випускники оформили свої ідеї у чіткі бізнес-плани.
Наступна «Інтернатура бізнесу» – вже у жовтні.