У Дніпрі змагалися юні пожежники

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі змагалися юні пожежники отключены

8 квітня у Дніпрі відбувся міський етап XXV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. У конкурсі взяли участь 8 команд школярів, які перемогли в районних відбіркових етапах.

Вони підготували театральні візитівки, у яких розповіли глядачам про важливість дотримання правил пожежної безпеки та пояснили, як діяти у разі надзвичайної ситуації.
– Мета цього фестивалю – вивчення алгоритму дій дітей під час надзвичайних ситуацій. Під час районних етапів ми побачили міні-вистави. Крім цього, діти показали свої вокальні та танцювальні таланти. Сьогодні на конкурсі зібралися найсильніші з 35 команд, які брали участь у відбіркових етапах, – зазначила методист методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра Тетяна Денисенкова.
Одним із важливих елементів міського конкурсу був брейн-ринг.
– Під час другого етапу командам ставлять запитання на протипожежну тематику. За правильну відповідь, яку команда дасть раніше за всіх, нараховується бал. Перемагає команда з найбільшою кількістю балів. Брейн-ринг не менш важливий, аніж домашнє завдання – сценка. Я вважаю, що цей конкурс – гарне навчання у розважальній формі. Бо є такі теми, які діти висвітлюють навіть краще за дорослих, – розповів інспектор відділення пожежної та техногенної безпеки в метрополітені 8-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Волошин.
Марія – учениця 10 класу СШ № 135. Вона разом зі своєю командою «Веселі пожежники» поєднала пожежну безпеку та гумор.
– Ми намагалися з гумором показати, як потрібно діяти у надзвичайних ситуаціях. Я захотіла взяти участь у конкурсі, бо вважаю, що це важливо, насамперед, для наших глядачів. Через якісь веселі ситуації ми намагалися показати різні правила пожежної безпеки, – сказала дівчина.
Переможці міського етапу, учні школи № 79, представлятимуть Дніпро на обласному рівні, а у разі перемоги й там – на всеукраїнському.

Поделиться: