У Дніпрі відбудеться загальноміська толока

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться загальноміська толока отключены

У суботу, 20 квітня, у Дніпрі відбудеться загальноміська толока. Дніпрян запрошують на дві локації: молодіжний парк Новокодацький, що на ж/м Червоний Камінь (в районі кар’єра), і парк культури та відпочинку Придніпровський (в районі стадіону «Авангард»).
Акція «Чистий Дніпро» присвячена Всесвітньому дню Землі і розпочнеться о 10:00. Також 20 квітня в Україні відзначають День довкілля. До толоки вже долучилися великі підприємства міста та громадські організації.
– Цього року ми вирішили замінити традиційний суботник на родинне свято. У парках, окрім прибирання, відбуватимуться заходи для дітей і дорослих: концерти міських колективів, майстер-класи. Будуть організовані фотозони, розіграші. Найактивніші учасники толоки отримають цінні призи від партнерів акції, – зазначила заступник директора департаменту екологічної політики – начальник управління комунальної екології Ірина Козлова.
Серед новацій цьогорічного суботника – сортування сміття. З цією ініціативою виступило громадське формування «Екологічний патруль».
– На обох локаціях будуть присутні представники нашої організації, щоб допомагати учасникам із сортуванням сміття. Сортувати будемо за чотирма групами: скло, папір, пластик та метали з тетрапаками. Після суботника сміття відправимо на підприємства, з якими є попередня домовленість про переробку. Ми вважаємо цей захід дуже гарною нагодою нагадати людям, що піклування про довкілля – це не просто гучні слова, а необхідність. І кожен може робити місто чистішим і комфортнішим, – сказав представник громадського формування «Екологічний патруль» Володимир Кисельов.

Поделиться: