У Дніпрі відбудеться традиційний Interpipe Dnipro Half Marathon

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться традиційний Interpipe Dnipro Half Marathon отключены

26 травня у Дніпрі відбудеться традиційний Interpipe Dnipro Half Marathon. Цьогоріч він проходитиме вчетверте. Змагання відбуватимуться за підтримки Дніпровської міської ради, організатори – компанія Run Ukraine та INTERPIPE. Очікується понад 5 тисяч бігунів з усієї України та з-за кордону.

Як завжди, захід збере і любителів, і професійних спортсменів. Свою участь у напівмарафоні підтвердили й представники світової бігової еліти.
– Для Дніпра це значна подія. Напівмарафон перетворився на міжнародне спортивне дійство, якого чекають усі прихильники спорту. На час проведення заходу чергуватимуть поліція, Муніципальна варта, медики. Крім цього, учасники напівмарафону матимуть медичне страхування, що входить до стартового пакету, – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.
Представники одного з організаторів заходу – компанії Run Ukraine – розповіли про зміни в дистанціях: у категорії «Індивідуальні забіги» до дистанції 21,0975 км додано дистанцію 10 км; дистанція 5 км була замінена на Rexona Mini Marathon 4,2 км. Також у рамках заходу відбудеться командний забіг 4х21 км та естафета 4х5 км.
– Загальний призовий фонд 4th Interpipe Dnipro Half Marathon значно збільшиться у порівнянні з минулим роком і становитиме 143 тисячі гривень, що на 56,5 тисяч більше за попередній. Переможці на головній дистанції отримають 12 тисяч гривень, за друге місце – 10 тисяч, за третє – 6 тисяч, за четверте – 4 тисячі та 2 – за п’яте місце. Якщо атлет встановить рекорд траси, він додатково матиме ще 5 тисяч гривень: чоловіки – за час 1:04:00, жінки – за 1:13:50. Фінішери головних дистанцій отримають медалі з оновленим дизайном, який базується на зображенні знакового елемента маршруту напівмарафону, – зазначив генеральний менеджер компанії Run Ukraine Дмитро Черніцький.
Крім цього, він нагадав, що всі охочі ще можуть зареєструватися для участі у 4th Interpipe Dnipro Half Marathon на офіційному сайті заходу.
Дмитро Кисилевський, директор з корпоративних відносин INTERPIPE, впевнений, що проведення таких масштабних спортивних подій – це не лише заохочення до здорового способу життя, а й розвиток міста.
-Цього року понад 2 тисячі учасників напівмарафону приїдуть до Дніпра з інших міст. Усі вони зупиняться в готелях, підуть до кафе, на екскурсії – це все додаткові надходження до бюджету міста та створення позитивного іміджу Дніпра, – сказав він.

Поделиться: