У Дніпрі відбудеться найбільший в Україні фестиваль здоров’я

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться найбільший в Україні фестиваль здоров’я отключены

У Дніпрі 5 жовтня у сквері «Прибережний» (ж/м Перемога-1) уперше відбудеться наймасштабніший фестиваль здоров’я, спорту та краси в Україні «Be Healthy – культура здоров’я у тобі!».

Протягом дня з 10:00 до 20:00 у 6-ти зонах пройдуть лекції на тему культури здоров’я від провідних спікерів України, у тому числі зіркових експертів. Серед них: Людмила Шупенюк, В’ячеслав Узелков, Дмитро Карпачов. Окрім цього, на гостей фестивалю чекають різноманітні майстер-класи, інтерактиви, дегустації, розважальні програми для дітей та дорослих, флешмоби, спортивні змагання, розіграші подарунків та фотосесії. Також працюватиме головна сцена з відомим українським телеведучим Костянтином Грубичем.
– Мета фестивалю – формування цілісної культури для кожного з нас щодо здорового способу життя. Ми хочемо прищепити українцям базові цінності у питаннях здоров’я та довголіття, створити стале поняття того, що здоров’я, спорт і краса це нероздільні складові гармонійного та щасливого життя. І, звичайно, проста та доступна пропаганда ідеї того, що здоровим бути актуально. Кожен, хто прийде на наш фестиваль, зможе отримати безкоштовні консультації у найкращих спеціалістів у галузі здоров’я, медицини, харчування, спорту, краси тощо, – розповіла авторка ідеї та співорганізаторка фестивалю Ірина Маловиця.
У рамках фестивалю на «острівках здоров’я» кожен охочий зможе пройти деякі обстеження, починаючи від перевірки зору, тестування родимок, перевірку реакції шкіри на косметичні засоби та закінчуючи проходженням ЕКГ. Результати всіх тестів видаватимуться безкоштовно.
– Концепція фестивалю полягає у тому, щоб донести людям, що відповідальність за своє здоров’я, свою культуру і своє свідоме життя лежить на нас самих. Адже від того, як ми поводимо себе сьогодні, як виховуємо своїх дітей, що ми їмо, як спілкуємося, залежить наше майбутнє. І кожен з нас здатен почати піклуватися про себе і на своєму прикладі показувати іншим, що наше здоров’я – у наших руках, – підсумувала організаторка фестивалю Вікторія Суходольська.
Головним символом фестивалю, за словами організаторів, стане флешмоб для дітей – приготування чудо-хліба. Усі охочі зможуть замішати опару та спекти хліб. Завершить свято концертна програма та лазерне шоу.

Поделиться: