У Дніпрі відбудеться форум проекту «Митці згоди»

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться форум проекту «Митці згоди» отключены

10 листопада у Дніпрі відбудеться форум проекту «Митці Згоди», на який запрошуються викладачі, психологи, соціальні працівники, громадські діячі та активна молодь, які проживають у Дніпрі та області. Участь у заході безкоштовна.

За інформацією організаторів, форум проекту «Митці згоди» – це великий захід, який презентує нові методи та інструменти мирного виховання.
Понад 100 учасників із Дніпра та області отримають можливість на форумі познайомитися із трьома напрямками таких інструментів (плейбек-театр, музична фасилітація, барабанне коло, арт-техніки), обрати собі той, який їм припаде до душі, й навчитися використовувати його для врегулювання конфліктних ситуацій та їх попередження у повсякденному житті.

Кожен з цих напрямів стане окремою зоною воркшопу та тренінгів на форумі, де спікери розкриють суть напрямку навчання за обраною тематикою. Крім того, буде проведено загальний воркшоп з фасилітації та медіації. Також планується креативне знайомство й творча програма.
По завершенню форуму-презентації проекту кожен із ста учасників отримає можливість подати заявку на участь у безпосередньому навчанні й після співбесіди отримати місце серед 45 студентів проекту «Митці згоди», який триватиме рік.
Студентам навчального проекту також будуть викладені основи краундфандингу та проектного менеджменту, для того, щоб вони змогли не тільки розробити власні проекти, а й знайти фінансування та підтримку проектів через субсидування та подання на здобуття грантів.
Проект «Митці згоди» реалізовується ГО “ДОО “Сила майбутнього” спільно з ГО “Рух “Етнодрайв” і став можливим завдяки підтримці Громадської служби миру, що фінансується Федеральним урядом Німеччини через GIZ.
Заявка для участі у форумі проекту “Митці згоди”
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdG-oQaqlFwiugNnR-La_mURY5ReG7_mj0PvLP13739cGSk-Q/viewform
Більш детальна інформація про проект «Митці зголи» та його тренерів – на сторінці форуму у ФБ: https://www.facebook.com/mitcizgodi/
Також отримати додаткову інформацію можна по телефону: (068) 464 10 74, електронна пошта: mitcizgodi@ukr.net.

Поделиться: