У Дніпрі стартував обласний етап військово-патріотичної гри «Джура»

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі стартував обласний етап військово-патріотичної гри «Джура» отключены

28 команд, близько 300 дітей, – у Дніпрі зустрілися учасники військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») зі всієї області. Протягом тижня вони змагатимуться за перемогу в козацьких боях.
У Дніпрі зібралися учасники військово-патріотичної гри «Джура» – це майже 300 юних джур зі всієї області – 28 роїв. Вони – переможці районних та міських етапів гри. Зустрілися джури на площі біля Дніпропетровської облдержадміністрації
– «Джура» – це не звичайна гра. Це важливий етап формування патріотичної свідомості у дітей. У нашому регіоні джури змагаються з 2004 року. За цей час у грі взяли участь понад 12 тисяч дітей. Я рада, що серед джур є як хлопці, так і дівчата, – сказала заступник голови ДніпроОДА Ірина Грицай.
Перед початком гри – знайомство роїв. Церемонію відкриття почали з Гімну України. Діти підносять руки до серця. Співають разом, як один. Хвилиною мовчання учасники вшанували славних предків та героїчних сучасників, які віддали життя за Батьківщину. У пам’ять про загиблих Героїв – квіти, їх на Алею пам’яті несуть ройові. Серед них – багато дівчат. Анна Балицька – головує роєм «Фенікс» із Павлограда. Її команда на «Джурі» втретє.
– Завдяки «Джурі» ми стали дуже дружніми. Ця гра вчить нас мужності, чесності та єдності, – вважає Анна.
У руках дівчина тримає символ команди – білченя. Вона каже, тваринка приносить рою удачу
Гарний настрій джурам дарують студенти Дніпровського театрально-художнього коледжу – запалюють гопаком. На вдалу гру учасників благословив військовий капелан отець Микола.
У козацькій майстерності джури змагатимуться протягом тижня. Вони демонструватимуть вправність у стройовій підготовці, стрільбі з пневматичної зброї, саперній підготовці, орієнтуванні на місцевості, таборуванні. Серед іншого – творчо-мистецькі, спортивні та інтелектуальні конкурси. Команди житимуть у наметах на базі центру «Перлина Придніпров’я».
– Наш рій уперше пройшов в обласний етап гри, але ми віримо в перемогу та зробимо все заради неї, – сказала ройова «Козацької гвардії» із Вільногірська Олена Подряс.
Рій-переможець оголосять 31 травня. Команда представлятиме область на всеукраїнському фіналі дитячо-юнацької гри. Цьогоріч фінал прийматиме Дніпропетровщина.

Поделиться: