У Дніпрі більше не білитимуть дерева та бордюри

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі більше не білитимуть дерева та бордюри отключены

У Дніпрі заборонили білити вапном декоративні дерева та елементи благоустрою. Відповідне розпорядження підписав міський голова Борис Філатов, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міськради.

– Комунальним підприємствам та комунальним закладам Дніпровської міської ради заборонити білити вапном декоративні дерева і малі архітектурні форми, – йдеться у розпорядженні.
Таке рішення ухвалили з посиланням на Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України. Відповідну заборону містить п. 9.1.17 цього документа. За виконанням рішення на території Дніпра стежитимуть інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради та комунальне підприємство «Управління контролю за благоустроєм міста».
Водночас фахівці кажуть, що побілка дерев, особливо декоративних, не є необхідністю і навіть може зашкодити рослинам. Крім цього, зусилля часто не виправдовуються, адже вапно змиває перша ж злива. Відтак експерти радять відмовлятися від цього радянського пережитку.
Нагадаємо, що в рамках безстрокової акції «Дніпро – простір чистоти» цієї суботи, 21 квітня, у місті проведуть перші масштабні суботники.
Учасники акції не білитимуть дерева та бордюри вапном. Натомість вони висаджуватимуть кущі, засіватимуть травою газони, фарбуватимуть лавочки та паркани й прибиратимуть сміття з вулиць.