Понад 200 людей врятували у 2019-му надзвичайники Дніпропетровщини

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Понад 200 людей врятували у 2019-му надзвичайники Дніпропетровщини отключены

У 2019 році рятувальники Дніпропетровщини зберегли життя 38 людей на водоймах. Врятували з вогню  – 171. Працівники ДСНС також допомагали під час складних погодних умов – знімали рибалок з криги, витягали автівки зі снігових заметів тощо.

Надзвичайники співпрацювали з усіма екстреними службами області.  Про це говорили на зборах керівництва цивільного складу області. Підвели підсумки роботи за 2019 рік та визначили завдання на 2020. 

– Нам вдалося уникнути серйозних надзвичайних ситуацій минулого року, – зазначив заступник голови ДніпроОДА Максим Скрипнік. – На часі  створення місцевих систем оповіщення та поповнення матеріальних резервів всіх рівнів. У планах впровадження єдиного номеру екстреної допомоги 112.

Всього торік сталося понад 8800 загорянь. Серед найбільш резонансних надзвичайних подій – пожежа та вибух будинку у місті Покров. Там загинуло три людини.

– У 2019 році зменшилась кількість жертв надзвичайних ситуацій. Особливо на водних об’єктах, – доповіла в.о. начальника обласного управління цивільного захисту Тетяна Куряченко. – Минулого року не відбулося жодної аварії на хімічно-небезпечному об’єкті. Відсутнє радіаційне забруднення в області.

Вдалою виявилася боротьба з лісовими пожежами. Їх кількість торік зменшилась на 23%. У 2018 році сталося 185 загорянь, у 2019 – 142. Облдержадміністрація забезпечувала лісові господарства паливно-мастильними матеріалами та пожежними рукавами.