Об’єднані громади Дніпропетровщини можуть позмагатися за 2 мільйона гривень

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Об’єднані громади Дніпропетровщини можуть позмагатися за 2 мільйона гривень отключены

Об’єднані громади та підприємців Дніпропетровщини запрошують до участі в конкурсі. Вони можуть подати будь-яку інноваційну культідею – про організацію модерної виставки, фестивалю, розробку мобільного додатку або показ мюзиклу. На реалізацію кращої нададуть до 2 мільйонів гривень. Про це повідомила директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Конкурс на кращий «інноваційний культурний продукт» організує Український культурний фонд. До участі запрошують підприємців, об’єднані громади, сільські, селищні і міськради.
Учасник має бути зареєстрованим в Україні не менше, ніж за два роки до оголошення конкурсу. Необхідно мати досвід втілення подібних проектів. Кожен може подати лише одну ідею.
Запропонувати можна авторську ідею виставки, інсталяції чи концерту, інтерактивної мапи, відеогри чи мобільного додатку, фестивалю, музею, опери або мюзиклу.
Вимоги – інноваційність, спрямованість на розвиток потенціалу окремих особистостей і суспільства в цілому. Переможці отримають фінансування – від 50 тисяч до 2 мільйонів гривень.
Термін подачі заявки – 1 березня. Реалізувати ідею необхідно з 2 травня до 31 жовтня 2019 року.
Деталі за посиланням: https://ucf.in.ua/programs/1/lots.

Поделиться: