Дніпровські пенсіонери беруть участь у міжнародному онлайн-конкурсі

2 недели ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровські пенсіонери беруть участь у міжнародному онлайн-конкурсі отключены

Університет третього віку Дніпра бере участь у соціальному проєкті для літніх людей п’яти континентів. Такої домовленості було досягнуто під час онлайн-конференції університетів третього віку з 19 регіонами України.

Ініціаторами заходу стали: Міжнародна асоціація університетів третього віку (м. Тулуза, Франція), ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра» (м. Київ) та ГО «Університет третього віку» (м. Луцьк). Збір заявок на конкурс триває вже близько місяця. За цей час дніпряни надіслали 57 ініціатив.

– Дніпряни золотого віку брали участь у п’яти напрямах. Це вірші на різноманітні теми, зокрема на тему «Люди літнього віку і мистецтво жити за будь-яких обставин», проза, неримовані форми вірша, авторські книжки. Серед унікальної творчості наших слухачів можна виділити: вірші-подяки за навчання в університеті, мотивувальні антидепресивні вірші, навіть творчість, присвячена карантину. Другий напрям – картина або малюнок. За місяць були зібрані різноманітні роботи, виконані олійною фарбою, вугіллям, олівцем. Наші слухачі навіть вдалися до нестандартної форми живопису – бодіарту, а саме косплей-перевтілення, перевдягання та розфарбування себе, щоб скопіювати найвідоміші картини світу, – розповіла спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради Юлія Довгалюк.

За її словами, тема, яка привернула до себе найбільше уваги, – рукоділля. Найцікавішими проєктами виявилися власноруч зв’язані речі. А також роботи з різними техніками декупажу. У музичному конкурсі слухачі проявили неабияку креативність: надсилали варіанти гімну «Університету третього віку», виконували самостійно написані пісні та навіть розписували їх по нотах.

– Фотографії спортивних досягнень виявились надзвичайно натхненними для людей різної вікової категорії. Найбільш унікальні серед них – це проходження кільцевого маршруту навколо Анапурни у Гімалаях. Цей власний рекорд установила мешканка Дніпра у віці 59 років. Також учасники надсилали безліч фото спортивних досягнень від заслужених тренерів України та СРСР, фото аматорів зі скандинавської ходьби та навіть домашні заняття пілатесом, – додала Юлія Довгалюк.

Прийом заявок для участі у міжнародному конкурсі триває до 25 травня включно. Необхідно заповнити анкету за посиланням. У ній вказати: прізвище та ім’я, електронну адресу, країну, яку ви представляєте, а також – студентом якого саме університету ви є. До анкети потрібно додати фото або відео ваших робіт і надіслати їх на електронну адресу: 14soczah.roz@gmail.com. Детальна інформація за телефоном: (063) 80 65 278. Результати конкурсу оголосять після 15 серпня.

Поделиться: