Дніпровське КП «Теплоенерго» отримало ліміти на газ

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровське КП «Теплоенерго» отримало ліміти на газ отключены

У Дніпрі «Теплоенерго» стало одним із перших в Україні підприємств, якому вдалося укласти договір про ліміти на отримання палива від НАК «Нафтогаз України». Про це під повідомив директор комунального підприємства Андрій Клименко.

Ще однією перевагою над іншими областями є те, що у майже в усіх будинках стоять лічильники і в середньому тариф за ними становить 22 – 24 гривні за квадратний метр, а без прилада обліку – 43,8. До порівняння, у Кривому Розі цей тариф становить 80 гривень. Також директор «Теплоенерго» додав, що хоч люди і платять за спожите тепло, та все ж існує велика дебіторська заборгованість. Це те, що завинили за попередні періоди, плюс штрафні санкції.
– На сьогодні населення оплачує рахунки, але дебіторська заборгованість ще є. Її розмір близько 1 мільярда гривень. Завдяки меру і місту підписані меморандуми з підприємством. Усі терміни і розрахунки перед енергоносіями проходять за графіком, тому і є розуміння з НАК «Нафтогаз України», – додав Андрій Клименко.
Також він відзначив, що у цей опалювальний сезон підприємство заходить без проблемних ситуацій. Загалом під час підготовки до опалювального сезону КП «Теплоенерго» ізолювало близько 36 км теплотрас, замінили 15 км мереж теплопостачання, відремонтували теплонасоси, привели до ладу опалювальні котли.

Поделиться: