Чемпіонат Дніпра з плавання зібрав рекордну кількість учасників

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Чемпіонат Дніпра з плавання зібрав рекордну кількість учасників отключены

31 січня у Палаці водних видів спорту «Метеор» розпочався традиційний міський чемпіонат з плавання серед дівчат та юнаків. Цьогоріч чемпіонат зібрав рекордну кількість учасників – близько 650 спортсменів.

– Чемпіонат зібрав максимальну кількість учасників у порівнянні з попередніми роками. Це представники всіх спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних клубів міста 5 вікових категорій – від 2006 року народження до 2010-го і молодше. Спеціальні гості нашого чемпіонату – дві команди з Туреччини. Також у змаганнях беруть участь спортсмени категорії «мастерс» – це імениті плавці, які змагатимуться поза конкурсом, – розповів про деталі президент Федерації плавання Дніпра Андрій Лисенко.

Чемпіонат міста з плавання серед дівчат та юнаків за участю спортсменів з Туреччини  триватиме до 2 лютого. Плавці змагатимуться у різних видах програми. Початок – щодня о 13:00.

 Спортсмени з Туреччини у захваті від рівня організації чемпіонату.

– Наша команда представляє Туреччину, місто Анкара. Ми вперше в Україні і Дніпрі відповідно. Наша мета – розвивати культуру спорту як у своїй державі, так і поза її межами, також ми за здорову конкуренцію. Мені подобається рівень організації змагань, ми задоволені, – розповів тренер спортивної команди з Туреччини Їгіт Танілкан.

9-річна Анастасія Шкітак не вперше бере участь у змаганнях. Каже, що їй подобається відчуття духу суперництва.

– Я вже звикла до змагань, адже часто беру у них участь. Я вже маю певні досягнення, так, наприклад, я перша у своїй групі й 11-та в Україні у своїй категорії. Сьогодні бачила виступ турецьких спортсменів, вони показують хороші результати. Ці змагання обіцяють бути цікавими, – поділилася враженнями дівчина.

Поделиться: