На Дніпропетровщині відкрили навчально-практичний центр для трактористів

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи На Дніпропетровщині відкрили навчально-практичний центр для трактористів отключены

У селищі Покровському Дніпропетровської області відкрили перший в регіоні навчально-практичний центр для трактористів

У закладі готуватимуть та підвищуватимуть кваліфікацію трактористів, фермерів і педагогів. Там ви зможете не лише отримати професію тракториста-машиніста, а й підвищити кваліфікацію. Крім того, ті, хто будуть там навчатись, зможуть попрактикуватися на новітніх зразках техніки. Також там навчатимуть сучасним агротехнологіям учнів та майстрів інших навчальних закладів.

«Ми прагнемо вивести профтехосвіту в області на сучасний рівень і вже отримали високу оцінку європейських партнерів. На базі профучилища у Покровському відкрили один із двох в Україні центрів аграрних технологій. Придбали необхідну техніку – трактор, посівний комплекс, обприскувач, вантажівку-зерновоз. Це найсучасніше сільськогосподарське обладнання, на якому тільки починають працювати в Європі», –  повідомив заступник директора департаменту освіти і науки ДніпроОДА Антон Демура.

У приміщенні центру провели ремонт, встановили пластикові вікна та двері, оновили опалювальну систему. Зараз на Дніпропетровщині 18 училищ готують аграріїв.

Поделиться: