Майже 400 аптек області долучилися до програми «Доступні ліки»

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Майже 400 аптек області долучилися до програми «Доступні ліки» отключены

З квітня до програми «Доступні ліки» долучилися вже 388 аптек Дніпропетровської області

Безкоштовно або зі суттєвою знижкою можуть отримати медпрепарати хворі на гіпертонію, цукровий діабет ІІ ступеня та бронхіальну астму. Про це повідомила на брифінгу заступник директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Олена Лугова.

«На Дніпропетровщині вже 388 аптек працюють за державною програмою «Доступні ліки». Там отримують медикаменти безкоштовно або за суттєвою знижкою. Наприклад, доведеться доплатити за дорогі препарати – або до 1 гривні, або від 10 до 30 гривень. Для цього лише необхідно піти до сімейного лікаря або терапевта  та взяти рецепт. Це можна зробити в усіх амбулаторіях області», – зазначила Олена Лугова.

Держава компенсує аптекам витрати на доступні ліки у чітко встановлені терміни – розрахунки здійснюють 57 центрів первинної допомоги двічі на місяць. На сьогодні фармацевтам регіону вже повернули більше 13 мільйонів гривень.

Загалом на програму «Доступні ліки» держава виділила Дніпропетровщині 41,8 мільйонів гривень. Ознайомитися з переліком аптек, які долучилися до програми, можна на сайті або у лікаря. Також цілодобово працює гаряча лінія 0 800 50 72 50.

Поделиться: