Центр психологічної допомоги учасникам АТО Форпост HELP у Дніпрі відвідали партнери з Британії

3 года ago Максим Забуга Комментарии к записи Центр психологічної допомоги учасникам АТО Форпост HELP у Дніпрі відвідали партнери з Британії отключены

Представники організації «InternationalAlert» відвідали дніпровський центр  психологічної допомоги учасникам АТО, поспілкувалися з членами команди та відвідувачами Центру, де ознайомились з результатами роботи центру та високо оцінили якість співпраці між органами місцевого самоврядування та волонтерами і громадськими організаціями.

 

Дніпропетровська обласна рада продовжить залучати ресурси іноземних донорів на підтримку соціально важливих ініціатив та проектів, що спрямовані на подолання наслідків військового конфлікту на Донбасі.

Зокрема, надання психологічної допомоги учасникам АТО, яку бійці отримують на базі унікального для області та України Центру психічного здоров’я та травматерапії «Форпост «НЕLP».

Таких домовленостей  досягли у ході робочої зустрічі заступника голови Дніпропетровської обласної ради Валерія Безуса, депутатів облради Оксани Томчук, Віталія Погосяна з гендиректором англійської неурядової організації InternationalAlert. Харрієт Лем та керівниками українського предстаництва Райан Гріст та Інною Топал. 

Нагадаємо, що у грудні 2016 року у Дніпрі запрацював Центр психічного здоров’я та травматерапії «Форпост «НЕLP», який є найпотужнішим в Україні.  Донорам створення виступили International Alert (Великобританія) та  GIP-Тбілісі  (Грузія) за фінансової підтримки ЄС.  У Дніпрі грант – 60 тис. євро  на розбудову центру отримав організація «Форпост», партнерами проекту виступили Дніпропетровська обласна рада, міська рада та ГО «ПГ «СІЧ».

За словами  представника «InternationalAlert» Харрієт Лем, європейські партнери зроблять все можливе для подальшого фінансування діяльності Центру, а Валерій Безус запевнив, що обласна рада й надалі буде підтримувати унікальний для області та України заклад.

Поделиться: