Анонс: «Джаз на Дніпрі-2017»

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Анонс: «Джаз на Дніпрі-2017» отключены

У Дніпрі 22 та 23 липня відбудеться музичний фестиваль «Джаз на Дніпрі-2017»

Ця унікальна музична подія буде проходити на Монастирському острові, де зберуться понад 90 музикантів. Більшість із них – справжні зірки у світі джазу. Святкове дійство буде тривати 12 годин. Багато із закордонних музикантів виступатимуть в Україні вперше. Фестиваль проходитиме в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

Цьогоріч «Джаз на Дніпрі-2017» присвячений сторіччю з дня народження двох джазових легенд: піаніста Телоніуса Монка та вокалістки, першої леді джазу Елли Фіцджеральд. У зв’язку з цим на глядачів чекають унікальні програми. Родзинко заходу буде поява на одній сцені двох роялів знаменитої марки Steinway.

Гостями грандіозної музичної події будуть Патті Остін – володарка премії «Греммі», легендарна американська вокаліста; Бенні Грін (США) і Дадо Мороні (Італія) – двоє топових сучасних піаністів; Джой ДіФранческо – американський органіст, трубач та вокаліст, член зали слави Hammond; Домінік Фаріначчі, представник Лінкольн Джаз Центру в Нью-Йорку; Майкл Мвенсо – куратор молодіжних програм у Лінкольн Джаз Центрі з унікальним бендом The Shakes та багато інших.

На святі музики будуть знамениті джазмени родом з Дніпра – Ірина Роділес, Віктор Двоскін та Андрій Кондаков. На сцену також вийдуть гості з Києва та знамениті дніпровські колективи, серед яких – оркестр «Времена года».

Спеціально до джазового фесту на Монастирському острові побудують сцену та залу для глядачів на 1000 місць. Залу буде поділено на фан-зону, ліву й праву трибуни та VIP-сектор. Для всіх глядачів буде доступна фуд-зона. Для власників VIP-квитків напої та закуски будуть включені у вартість квитка. Програма фестивалю розпочинатиметься о 17-30.

«Гостей на Монастирський острів доставлятимуть два теплоходи. Островом будуть курсувати декілька паровозів та навіть рикша», – повідомив керівник Художньої ради при міському голові, член оргкомітету фестивалю, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

21 липня на Фестивальному причалі відбудеться інше музичне дійство – «Молодий джаз». Під час нього виступлять не лише дніпровські колективи, що починають свій творчий шлях, а й учасники великої сцени. Вхід на нього для всіх охочих буде вільним. Саме на цьому концерті оберуть переможця, який зможе виступити на фестивалі. Крім цього, 22 та 23 липня у Дніпропетровській академії музики ім. М. Глінки (вул. Ливарна, 10) об 11-30 відбудуться безкоштовні майстер-класи відомих музикантів.

«22 липня пройде майстер-клас Майкла Мвенсо, а 23 липня – майстер-класи Домініка Фаріначчі та тріо Венсана Буржекса», – повідомила арт-продюсер, член оргкомітету «Джазу на Дніпрі» Ганна Русскевич.

Ведучими «Джазу на Дніпрі-2017» будуть музикант Майкл Мвенсо та в. о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило. Детальну інформацію про програму, учасників заходу та вартість квитків можна дізнатись на офіційному сайті фестивалю https://jazz-dnepr.com.