ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ХВИЛЮ

3 недели ago Zorya Комментарии к записи ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ХВИЛЮ отключены

Підготовка до ще не оголошених місцевих виборів йде повним ходом, підтримка «зеленої» провладної партії з чемпіонських позначок минулого літа потихеньку сповзає вниз. Що ж буде у жовтні, невже люди зрозуміють різницю між справжніми народними обранцями (не важливо до чого – парламенту, обл- чи міськради, або навіть ради ОТГ) та «депутатоімітаторами»?

«Зоря» ще з часів Кучми та Лазаренка завжди уважно досліджувала поточну діяльність нардепів від Дніпропетровщини та зокрема обласного центру. Різні постаті потрапляли завдяки нашим голосам під скляний купол на Грушевського. Але майже завжди на кожного невдаху або безвідповідального «кнопкода-ва»-прогульника приходилися, бодай нечисленні, проте все ж таки державні діячі.

Сьогодні таких у Верховній Раді можна перелічувати буквально по пальцях. А що ж інші, чим вони запам’ятаються після закінчення скликання? Крім постійної участі в створенні інформаційного фону (або ж, як жартували у часи комсомольських з’їздів – хвиль оплесків), під який гуртом приймаються закони, які вигідні хіба що іноземним вигодонабувачам зі Сходу або Заходу – неважливо?

Милан ОБРЕНОВИЧ


Чим саме вже майже рік займаються на печерських пагорбах чинні депутати – один Бог відає. А з яким пафосом торік вони демонстрували свою перевагу над усіма іншими представниками вітчизняного політикуму! За рік підтримка суттєво зменшилася.

Наведу лише сухі цифри свіжого опитування групи «Рейтинг». Відповідно до них 34% опитаних мешканців Дніпра задоволені діяльністю Президента Зеленського, 52% – висловили протилежні міркування. Народними депутатами задоволені – 7%, не задоволені – 77%.

Майже половина опитаних не змогли дати оцінок роботі головам обласної ради та облдержадміністрації. Більше третини висловили незадоволення їхньою роботою, 13-15% – дають їм позитивні оцінки. Натомість 51% задоволені роботою міського голови Дніпра Бориса Філатова, 34% – не задоволені. Оцінки щодо міської ради дещо гірші: 28% – задоволені, 43% – не задоволені, 29% – не змогли оцінити.

Серед кандидатів на майбутнього мера лідирує також Філатов. Його готові підтримати 42,6% тих, хто визначився та має намір взяти участь у виборах. За Вілкула-молодшого могли б проголосувати 13,3%, Бужанського – 13,2% і так далі.

А ще опитані й гадки не мають, скільки цікави-нок їх очікує при уважному вивченні декларацій місцевих політиків. Як каже молодь – самісінька гармата-ракета…

Голову транспортного комітету ВР та за сумісництвом керівника обласної парторганізації «Слуги народу» криворіжця Юрія Киселя помітили на пленарному засіданні ВР з новеньким дорогим годинником.
Швейцарська модель Ulysse Nardin Maxi Marine Chronometer виконана зі сталі та золота. Вона коштує від 15.500 € і є найдорожчою версією з відповідної колекції.
Отакої. Кому карантинна криза, підвищення податків та жалюгідна пенсія, кому – статусна іграшка із золотою застібкою за вартістю непоганої іномарки.

Отже, думай-те, друзі.

Поделиться: