СТИЛЬ ВЛАДИ

4 недели ago Zorya Комментарии к записи СТИЛЬ ВЛАДИ отключены

Саме так виглядає кабінет першого заступника голови Дніпропетровської облради Геннадія Гуфмана, у приймальні якого нещодавно з’явилися оригінальні панно з дитячих малюнків.

Прикрасити стіни приймальні дитячими малюнками – особиста ідея Геннадія Гуфмана, а не дизайнерів. У колажі зібрані витвори учасників творчого проекту «Життя очима дитини», яким команда Гуфмана опікується з 2017 року, щоразу розміщуючи кращі зразки дитячої творчості на білбордах обласного центру та інших міст Дніпропетровщини.

«Життя очима дитини» – один з моїх найулюбленіших проектів. За ці роки ми зібрали і зберігаємо близько 3500 яскравих малюнків. Я радію, коли приходжу на роботу і бачу цю яскраву палітру дитячих бажань – щоб був мир, дружна родина, зелена планета та затишний будинок. Це і є завданням для нас, дорослих. Саме заради цього варто працювати!» – каже політик.

Недарма кабінет Гуфмана відрізняється від традиційних чиновницьких кабінетів: тут не побачиш обшитих деревом стін, монументального столу для переговорів та різьблених стільців, або «вічного» килимового покриття. Все просто й сучасно, але з притаманним господарю смаком.

«Це не просто особистий кабінет. Скоріше – простір для спільної, командної роботи. Тут люди краще відчувають, що ми маємо створювати для всього регіону нову реальність», – наголошує Геннадій Гуфман.

Геннадій Гуфман розмістив у службовій приймальні дитячі малюнки, а зарплату щомісяця віддає до дитячої лікарні.

Відверто кажучи, традиція після отримання нової посади робити ремонт в новому робочому кабінеті і закуповувати меблі – не нова. Але ось вкладати в кабінетні інтер’єри власні кошти навіть зараз погоджуються не всі.

Проте за ремонт перший заступник голови сплатив власним коштом. Жодної копійки з планових видатків бюджету облради не використав. Більш того – вже декілька місяців за домовленістю з банком усю свою зарплату Геннадій Гуфман перераховує до обласного Центру матері та дитини ім. професора Руднєва. На благодійність.

Микола БОНДАРЕНКО

Поделиться: