РІК МОБІЛІЗАЦІЇ, НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ, ЗНАЙОМСТВ І ПЕРЕМОГ

  23.12.2020 13:04   -
Влада

Кому допомагала, чим жила «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ» в Дніпропетровській області в 2020 році і що планує на прийдешній 2021-й, – розповів її лідер у регіоні, а відтепер і перший заступник голови обласного «парламенту» Геннадій Гуфман.

2020-й потроху добігає кінця. Він був важким? – так, пандемія коронаві-русу наробила багато лиха, але якщо є бажання працювати і допомагати, то і карантин не завадить. Із таким настроєм обласній команді «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» вдалося здійснити багато добрих справ.

«2020-й… Перша асоціація, що рік був важкий. Але для нас це стало, якоюсь мірою, мобілізацією. Нові виклики, пошук нових форматів. Неможливість реалізувати більшість наших проектів у звичному режимі змусила шукати нові, – розповідає Геннадій Гуфман.

– Багато з них перейшли в онлайн. Передусім це проекти нашого молодіжного крила. Також такі проекти, як, наприклад, «Дякуємо за життя», завдання яких не давати забути про подвиг наших батьків і дідів, про нашу перемогу у Великій Вітчизняній».

Крім того, за словами голови обласної парторганізації, весь цей час партійці не втрачали зв’язок зі своїми прихильниками. Постійно працював колцентр, більше уваги приділялося онлайн-комунікаціям. Максимально посилили свою присутність у соціальних мережах.

Проект року

Найважливішим проектом року обласний керівник ОПЗЖ вважає не стільки вибори, скільки Центр соціальної відповідальності.

Зокрема, під час весняного карантину в рамках Центру соціальної відповідальності за ініціативи Геннадія Гуфмана було організовано закупівлю і доставку харчів людям поважного віку додому безплатно. В результаті допомогу отримали 30 тисяч літніх людей області.

«Цей проект охопив И громад Дніпропетровщини. Ми об’єднали волонтерів абсолютно різних переконань. Частина залишилися в нашій команді, що дійсно важливо і приємно. Більш того, частина з них стали депутатами місцевих рад», – повідомив політик.

Знайомства та інтеграція в область

Геннадій Гуфман назвав 2020-й роком знайомств та інтеграції в область. Більше ніж рік тому він очолив обласну партійну організацію, хоча неформально був її лідером досить давно.

«Цілий рік для всієї нашої організації був новий фронт робіт. З Дніпра на всю область розширилися межі наших проектів, з’явилися цікаві загальнообласні, – відзначив очільник партії в регіоні.
Проект «Давай знайомитись» дав нам можливість об’єднати тисячі
наших прихильників по всій Дніпропетровщині, зробити їх учасниками процесів, які ми створюємо і моделюємо».

Місцеві вибори: від обіцянок – до справ

«Місцеві вибори – це не тільки можливість піти у владу, отримати депутатський мандат, це дійсно можливість розвитку партійної команди в області, – впевнений політик.
– Вони послужили двигуном нових знайомств, розширення для нас проблематики нових територій».

Якщо говорити про вибори, то керівник Дніпропетровської регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» переконаний, що активна кандидатська робота – це план роботи депутатів на новий рік.

«Хочеться зазначити, що нам важлива спадкоємність переходу від кандидата до депутата, від людини, яка обіцяє, до людини, яка робить, несе відповідальність за взяті на себе зобов’язання», – зауважив він.

Голова партії в області наголосив, що в депутатських мандатах тих, хто став депутатом від ОПЗЖ, – труд усіх, хто працював в обласній команді «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ». Тож ці люди й надалі лишаються в команді.

Нагадаємо, за результатами ви-борів-2020 у скарбниці ОПЗЖ:

■ 504 депутати від партії в радах різних рівнів;

■ 2 мери: міст Марганець та Кривий Ріг;

■ 4 голови ОТГ;

■ фракція ОПЗЖ у міськраді Дніпра збільшилася більш ніж вдвічі – 13 депутатів;

■ 27 депутатів представляють ОПЗЖ у Дніпропетровській облраді.

Практично всюди пройшли установчі сесії, і депутати від партії ОПЗЖ очолили на сьогодні:

■ три з семи районних рад в області,

■ 13 рад громад,

■ 79 постійних депутатських комісій.

«Нам дуже важливо, що роблять люди, які представляють нашу політ-силу на місцях. Бо ми єдиний партійний механізм, єдина сила. Це не просто люди, які зайшли під нашим прапором, вони й далі працюватимуть під ним. І робитимуть це гідно і з честю. Адже представляти нашу політичну силу в місцевих радах – не тільки можливість, а й дуже велика відповідальність», -заявив Геннадій Гуфман.

Геннадій Гуфман – перший заступник голови облради: посада як інструмент

Днями Геннадій Гуфман був обраний першим заступником голови Дніпропетровської обласної ради.

«Я розглядаю це не як досягнення, не як результат, а як інструмент, що отримала наша команда для контролю над владою, за тим, яким чином будуть вирішуватися, і наскільки ефективно, завдання наших виборців та всіх жителів області, – роз’яснює політик. -Хоча ми залишаємося опозицією, наша партія, наші депутати представлені практично в усіх комісіях обласної ради, ми посіли керівні посади – це яскрава демонстрація розсудливості в обласній раді, підтвердження нашої сили, комунікабельності та конструктивізму. Ми впевнені, що цей прояв здорового глузду не покине стіни Дніпропетровської обласної ради всю наступну каденцію, як мінімум».

ОПЗЖ – драйвер процесів

Зважаючи на вищенаведене, лідер ОПЗЖ у Дніпропетровській області бачить завданням для своєї команди на прийдешній рік – бути драйверами багатьох процесів в області.

«Навіть одна людина за бажання може зрушити непідйомні завдання, а велика сильна команда, команда нашої політичної сили, я впевнений, зможе зробити багато», – зазначив він.

З огляду на велике представництво політичної сили і в обласній раді, і на території області в цілому, партійці взялися до розробки зручної та ефективної системи взаємодії зі своїми прихильниками і з усіма жителями Дніпропетровщини.

Також керманич регіональної «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» розказав, що наразі розпочато інвентаризацію проблем на території області. На базі отриманої інформації буде складено реєстр питань, вирішення яких ОПЗЖ домагатиметься в першу чергу. І це не тільки облрада, це і національний рівень, і рівень місцевих рад.

«Я впевнений, що в майбутньому році у нас з вами буде можливість говорити не тільки про те, чого ми доб’ємося, а й про те, чого ми добилися. Це основний акцент, на якому я хотів наголосити. Тому, вважаю, зарано говорити про підсумки. Нехай сьогодні ми не можемо формулювати плани чітко, до коми, адже вони ставатимуть все більш амбітними і масштабними, але я впевнений, що в новому році у нас буде про що сказати: «Ми домоглися!» – оптимістично резюмував Геннадій Гуфман.

Поділитись:

Попередня стаття: