ОПЗЖ створює ефективну команду

7 месяцев ago Zorya Комментарии к записи ОПЗЖ створює ефективну команду отключены

Негаразди сільських територій майже однакові для всієї держави – безробіття та комуналка: погані дороги, відсутність вуличного освітлення… У Синельниковому до них передусім додається вкрай погане водопостачання – вода технічна, майже непридатна для споживання у побуті.

Цим у рамках ініційованого Геннадієм Гуфманом проекту «Давай знайомитись!» місцеві ділилися з обласними представниками «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» тут та в приєднаній до сусіднього «укрупненого» району Васильківці. Таких зустрічей на теренах Дніпропетровщини відбулося вже шість…

Геннадій ГУФМАН, керівник Дніпропетровської обласної парторганізації ОПЗЖ:
«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» має практичний досвід реалізації проектів, спрямованих на покращення комунальної інфраструктури. Якщо витрачати кошти по-хазяйськи, а не розтринькувати на малозначущі дрібниці, майже все важливе можна зробити й довести до ладу. Не за добу чи тиждень, проте цілком реально».

Жвавий інтерес людей «глибинки» до спілкування з партійними досить яскраво свідчить -місцеві сподіваються, що створена після жовтневих виборів партійна вертикаль ОПЗЖ у місцевих та обласній радах зможе вирішити їх нагальні болючі проблеми. Особливо, якщо чинна влада реагує досить мляво, або взагалі нічого не робить. А так зараз ледь не по всій області…

«Велика» політика синель-никівців та васильківців також цікавить. І встановлення миру, і збільшення доходів. Вони вкрай обурені невиконаною урядовою обіцянкою створити півмільйона робочих місць. «Може, для себе або родичів-друзів-кумів прем’єр Шми-галь щось там і створив у Києві. А де хоча б декілька на селі? Хай приїде й покаже. Та він до нас не їде. Тільки ви. Тож перекажіть через Рабіновича або Медведчука…» наказували місцеві партійним представникам з Дніпра.

Цілком зрозуміло – мало кому зручно їздити до Дніпра і навіть за кордон, щоб заробити для сім’ї копійчину. Але в столиці цього досі не відчули.

Для васильківців залишається гострим знищення району та приєднання до «укрупнених» сусідів з заходу. Синельниківцям ще більше болить водна проблема, яка не вирішувалась роками. Тому і одні, й другі вже після жовтневих виборів сподіваються на захист від ОПЗЖ.

Бо знають: на місцевому та обласному рівнях вони обов’язково дбатимуть про пересічних громадян. І лобіюватимуть не лише інтереси Дніпра чи Васильківки з Синельниковим, а й Катеринів-ки, Дубовиків, Преображенсько-го, Добропілля, Раївки, Роздорів, Славгорода або Іларіонового…

РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ВИРІШИТИ НАШІ ПРОБЛЕМИ

Анатолій ШЕВЧЕНКО, колишній залізничник, село Старовишневецьке:

– У мене двоє малих дітей, хочу, щоб у них було майбутнє. Тому не маю права залишатися осторонь, боротимуся за справедливість. Це можливо тільки з ОПЗЖ.
Це найяскравіша і, головне – єдина опозиційна сила в Україні. Вони близькі до народу, до того, як ми живемо. І не мовчать, завжди називають речі своїми іменами.
Сподіваюся, що на жовтневих виборах вони отримають більшість у місцевих радах і зможуть нам допомогти.

Наталія СОЛОНІНА, керівник Синельниківської міської парторганізації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ»:
– Ми дійсно налаштовані втілювати нові проекти, змінювати стратегію життя у місті. Бо котимося у прірву. Тому й закликаємо всіх небайдужих приєднуватися до нас. За їх допомоги вже зараз створюємо команду громади.
Працювати є над чим. Питної води немає, люди п’ють технічну воду, купаються у технічній воді. А нам роками обіцяють покращити ситуацію, проте дуже мало роблять для цього. З освітленням така ж сама картина – вночі люди пересуваються темним містом…
Так працювати «на користь містян» далі не можна. І ми готові брати відповідальність на себе!

Володимир СТОВПАК, голова асоціації ветеранів Васильківщини:
– Наш район доживає останні місяці. Що нам надалі робити – владу не цікавить абсолютно!
Взагалі оці всі «реформи» зараз з лікарнями, школами не всім до вподоби. Фактично влада робить сільську місцевість непридатною до життя.
Я впевнений – ОПЗЖ буде змінювати ситуацію на краще, відстоювати можливості саме для нас, сільських. У них є програма, зрозуміла людям, та план, як саме діяти для цього.

Тамара ШЕВЧЕНКО, Васильківка:
– Я – за життя, тому й підтримую партію з такою гарною назвою. Мені подобаються її київські очільники і обласний лідер Гуфман. Часто слухаю Рабіновича по телевізору, все він дуже правильно каже. Потрібно закінчити війну, це найголовніше зараз.
Ми вже змиримося тут з усім – з дорогами, з життям нашим невеселим. Але наші хлопці мають жити, працювати, а не гинути під кулями. Тому звертаюся до лідерів партії від імені всіх матерів Васильківського району: добивайтесь закінчення війни! А ми вас підтримаємо.

Василь ХОМЕНКО

Поделиться: