НОВОРІЧНІ ДИВА від «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ»

  06.01.2021 12:57   -
Влада

Попри життєві труднощі, обмеження сьогодення, дитинство – не відміняється. Воно тільки тільки тут і зараз. І свято в дитинстві обов’язково має відбутися.

Завдяки депутатам «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» свято прийшло в дитячі садки, школи, інтернати, дитячі будинки сімейного типу, багатодітні сім’ї, дитячі реабілітаційні центри Дніпра, Павлограда, Кам’янського, П’ятихаток, Новомосковська, Апо-столового, Верхньодніпровської і Солонянської громад, Синель-никівського району.

«Напередодні Нового року навіть у дорослих прокидається бажання повірити в дива. Особисто я все життя в них вірю. З дитинства моє покоління було виховане на тому, що чудеса ми можемо здійснювати самі. У фільмі з мого дитинства про старого Хотабича звучить пісня зі словами: «Світ наповнений чудесами! Тільки ці чудеса люди можуть робити самі!». Більшу частину чудес ми дійсно могли б, при бажанні, робити самі. Це правда», – впевнений перший заступник голови облради, лідер «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» в Дніпропетровській області Геннадій Гуфман.

Партійці Дніпропетровщини подарували новорічні ялинки і святкові вистави з конкурсами та подарунками жителям Марганця, Криничок, Петропавлівки, Синельникового, Новопільської та інших громад.

За вже усталеною традицією партійці Кам’янського і Тернівки подарували свято з солодощами своїм підопічним -міським дитячим гандбольним командам.

А в палаці дитячої та юнацької творчості Верхньодніпровська за сприяння депутатів від «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ» працювала справжнісінька «Резиденція Діда Мороза» з майстернею ельфів, квестом «Новорічні пригоди» і солодкими подарунками.

Поділитись:

Попередня стаття: