«НАПИШИ ЛИСТА ДІДУ МОРОЗУ»

  22.12.2021 11:43   -
Влада

На Дніпропетровщині стартувала новорічна акція від команди ОПЗЖ.
Четвертий рік напередодні новорічних свят команда Геннадія Гуфмана разом із представниками Дніпропетровської регіональної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» проводять незвичайну акцію «Напиши листа діду Морозу». Стартувала акція 18 грудня 2021 і триватиме вона до 7 січня.

За словами ініціатора новорічної акції Геннадія Гуфмана, особливість заходу в тому, що саме дорослі мають писати листи Діду Морозу і розповідати про свої мрії чи дитячі. Натомість діти та онуки авторів новорічних листів отримають запрошення на новорічні вистави. Геннадій Гуфман також нагадав, що торік у рамках новорічної акції від жителів Дніпропетровщини надійшло близько 400 листів.

Як повідомляють координатори акції, цьогоріч у поштовій скриньці Діда Мороза вже є перші п’ятдесят листів. Вони прийшли від жителів Дніпра, Павлограда, Новомосковська, Нікополя, Першотравенська, мешканців сіл з Апостолівщини та Синельниківщини. І серед традиційних побажань миру, добра та здоров’я рідним та близьким зустрічаються цікаві історії. Так подружжя Снесаревих з Новомосковська розповіло у листі Діду Морозу про своїх дітей та про те, що з віком вони не втратили віру у дива.

«Привіт, Дідусь Мороз. Ми, мама Оксана і тато Влад – батьки двох дуже слухняних діточок, Кіри та Олежки. Кірі – 8 років, Олежці – 2 рочки. Ми живемо в місті Новомосковську. Кіруся ходить в 2 клас ліцею №18, а синочок Олежка скоро піде до дитячого садочка. Наша донечка дуже любить танцювати, співати, ходить на заняття з гімнастики та плести бісером. Кіруся добре навчається, має добрий характер. Олежка хоч ще й маленький, але дуже любить футбол. Він у нас мужній хлопчик! В свої два роки переніс дуже складну операцію на серці. Наш синочок підростає та вже ходить на розвиваючі заняття. Любий чарівник, ми віримо в тебе, а особливо наші дітки, які чекають дива, чекають подарунків! Вітаємо тебе з прийдешніми святами! Бажаємо здоров’я та довголіття!»

Отож якщо вам вже за 18, але ви щиро вірите у дива та здійснення мрій і заповітних бажань, пишіть та надсилайте їх на спеціальну електронну пошту dedmorozdniproregion@gmail.com. Акція триває до 7 січня 2022 року.
Брати участь в акції можуть мешканці усієї Дніпропетровської області. Зверніть увагу на ВАЖЛИВУ умову! Мрії та бажання в листах не повинні вимірюватися грошовими одиницями! Вірте в хороше й пишіть про свої дитячі та дорослі мрії! Також за правилами акції у листі Діду Морозу треба привітатись та написати святкове привітання. Потім розповісти про себе, свої мрії та бажання. Насамкінець вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, поштову адресу та контактний телефон, щоб організатори акції могли зв’язатися з автором листа. Надсилайте листи на електронну адресу dedmorozdniproregion@gmail.com та чекайте на відповідь чи дзвінок організаторів, щоб дізнатися, як отримати запрошення на новорічні вистави.
Найцікавіші листи будуть опубліковані на сайті www.gittyadnipra. com. Вірте у добро та дива, пишіть про свої дитячі та дорослі мрії!

Вікторія ЗАВАДА

Поділитись:

Наступна стаття: