«Хлопці працюють від ранку і до вечора», — мешканці про ремонт даху на вул. Єфремова, 2-А у Дніпрі, який у березні вщент знищив вогонь 

  28.06.2024 16:57   -
Влада

У Дніпрі вже два тижні триває капітальний ремонт даху будинку на вул. Єфремова, 14 березня 2024 року там сталася масштабна пожежа, від якої вигорів дах  і постраждали теплові комунікації. Того дня Марія разом з родиною була вдома. 

«Я спочатку почула неприємний запах, думала, щось не вимкнула. Потім вже дивлюсь — приїхали рятувальники. Вийшла у двір і побачила, що горить дах. Дуже налякались. Дякуючи професійній роботі усіх служб – все загасили. Моя квартира на 3-му поверсі, тож вона не постраждала. Але ми всі дуже чекаємо, коли полагодять дах. Бачимо, як хлопці працюють: з ранку і до пізнього вечора, у суботу також», — поділилась мешканка будинку № 2-А по вул. Єфремова Марія Рудакова. 

Роботи тут розпочали 18 червня. Підрядники кажуть, вимкнення світла не заважає їм працювати. 

«У нас є генератор, тож вимкнення світла нам не завада. Зараз вже переклали парапети по всьому периметру даху. Він буде з металочерепиці. По матеріалу ви самі можете переконатись, що балки в нас величезні та міцні, тож запевняю, що цей дах кілька десятків років прослужить», — розповів представник підрядної організації Олександр Глащенко.

На сьогодні тут вже виконано 35 % робіт саме по капітальному ремонту покрівлі. Роботи проводять згідно з проєктно-кошторисною документацією, яка пройшла експертизу.

«Під час пожежі тут також пошкодились димові канали та система опалення на горищі. Усе це відновлять одразу, як тільки  завершать капітальний ремонт покрівлі. За цією адресою ми ремонтували дах ще у 2018 році. Тоді капітальний ремонт покрівлі був зроблений згідно з проєктом і ніяких проблем не було. Те, що у цій пожежі немає вини підрядної організації, яка ремонтувала дах, – підтверджено актом ДСНС. Усі роботи плануємо завершити за два місяці», — розповіла заступниця директора департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Тетяна Редько.

Поділитись: