Є КОНТАКТ!

  15.09.2021 09:42   -
Влада

«ВИЇЗНА ПРИЙМАЛЬНЯ» ГЕННАДІЯ ГУФМАНА ЗА КІЛЬКА МІСЯЦІВ ДОВЕЛА ЖИТЕЛЯМ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ СВОЮ ЕФЕКТИВНІСТЬ.
Масштабний проект першого заступника голови Дніпропетровської облради доводить – тільки спільними зусиллями можна скласти детальний паспорт нагальних проблем регіону. Таким чином їх вдасться постійно вирішувати.

Проект, що тривав з початку літа, дістався до найвідда-леніших куточків області, куди влада обласного рівня не добиралася протягом навіть не місяців або навіть років – кількох депутатських скликань. Наразі це призвело до негативних наслідків: втративши будь-який зворотний зв’язок, можновладці поступово припинили реагувати на більшість хоча й локальних, проте дуже болючих для місцевого населення питань життєзабезпечення.

Геннадій Гуфман, як політик, що є прихильником стратегічного мислення у забезпеченні питань місцевого та державного управління, спробував змінити стан справ. Адже у будь-якому населеному пункті – від великого міста до райцентру, селища і навіть села з кількома сотнями мешканців – потрібен не завгосп, що гримне на місцевих очіль-ників щодо вивозу сміття, стану другорядної дороги або негараздів соцзабезпечення, а людина, спроможна побачити та відчути весь комплекс проблем у цілому. Зазвичай такий підхід дозволяє більш вдало, крок за кроком, доводити болючі питання до логічного завершення.

Представники «Виїзної приймальні» встигли об’їздити всю область, спілкувалися з народом, часом надавали
нужденним слушні юридичні поради. Але найбільше, за дорученням Геннадія Гуфма-на, «виловлювали» конкретні пропозиції щодо потреб певних сіл і селищ. Вже зараз вони майже систематизовані й складуть значущу частину фундаменту майбутнього обласного кошторису на 2022 рік.

З’ясувалося, що більшість громадян вже втратили звичку розраховувати на безпосередній живий контакт, на чесну розмову з представниками обласного істеблішменту, бо «страшенно далекі вони від народу». І тут таке! Тому відверто жвавими виявилися зу-
стрічі не тільки у традиційно активних Кам’янському, Новомосковську, Жовтих Водах або Нікополі, але й значно менших за чисельністю населення адміністративних центрах. І доробок отримано чималенький, який згодом втілюватиметься в актуальні інфраструктурні потреби.

Геннадій Гуфман переконаний, що тільки таким чином вдасться відновити довіру земляків та налагодити чесні стосунки політиків з тими, кого вони безпосередньо представляють. Тоді незабаром з’являться й результати – не на папері, а в реальному житті.

Валерій ХОМЕНКО

Поділитись: