Геннадій ГУФМАН: «У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ МИ ВТІЛЮЄМО В ЖИТТЯ БАГАТО ПРОЕКТІВ»

  24.11.2021 13:01   -
Влада

У режимі онлайн-конференції відбулася розширена нарада обласного активу політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». До дискусії приєднався і співголова партії, народний депутат України Вадим Рабінович.

Новий формат комунікації, в якому відбулася розширена нарада, дав можливість зустрітися та поспілкуватися з усіма територіальними організаціями партії у Дніпропетровській області.

Геннадій Гуфман розповів: кількість тих, хто підтримує ОПЗЖ, постійно зростає. На сьогоднішній день у базі прихильників регіональної парторганізації вже понад 100 тисяч осіб. Але й це не межа з огляду на рівень довіри, яку надали мешканці області «Опозиційній платформі – За життя» на місцевих виборах 2020 року.

У Дніпропетровській області партія отримала 504 мандати у місцевих радах різних рівнів. Інтереси людей в обласній раді репрезентують 27 депутатів від ОПЗЖ, а це 22,5% від усього депутатського корпусу цього органу регіональної влади. Партія отримала більшість у 7 міськрадах, 14 радах ОТГ, радах двох районів області.

«Завдяки електоральній підтримці у нас, безумовно, з’явилося більше можливостей вирішувати завдання на місцях. Чи полегшало? Ні, тому що ми здобули мандат довіри і розуміємо всю відповідальність», – заявив голова Дніпропетровської регіональної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман.

У рамках проекту «Виїзна приймальня», реалізація якого розпочалася цього року, партійці понад 400 разів побували у населених пунктах області, надавши підтримку 15 тисячам людей. «Чесна розмова про життя та політику» – нова успішна ініціатива регіональної організації ОПЗЖ. До відкритої дискусії на важливі теми приєдналося 20 тисяч людей.

«Незважаючи на те, що зроблено багато, робиться багато, маємо завдання зробити набагато більше. На території Дніпропетровської області ми втілюємо багато проектів. Це й проекти добрі, творчі, умовно кажучи, дитячі, які ми проводимо вже протягом п’яти років. Наприклад, такі, як «Життя очима дитини», «Дворові спортивні ігри». Це і проекти цього року. Наприклад, «Чесна розмова про життя та політику». Ми вважаємо, що розмова не може бути іншою – вона може бути тільки чесною, інша розмова не потрібна, з іншим ми не підемо до людей», – зазначив Геннадій Гуфман.

Співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Вадим Рабінович, звертаючись до учасників розширеної наради, зазначив: «Сьогодні Зеленський бореться з усіма: з народом, з олігархами, партією «ОПЗЖ», з Білоруссю – він з усіма бореться. Ви вже бачите прекрасно, що цей дешевий тоталітаризм починає відходити. Тому що диктатор принаймні не має бути смішним. Ми маємо працювати і не повинні мовчати».

Також він наголосив: Дніпропетровщині пощастило з партійним керівником.

«Добре, що у Геннадія Гуфмана душа болить за нашу спільну справу. Дуже важливо, щоб керівник уболівав за це, хотів щось робити. Це дуже важливо та здорово! Ми його підтримували і підтримуватимемо!» – сказав Вадим Рабінович.

Поділитись: