Геннадій Гуфман: «У питанні вакцинації люди не чекають від влади нічого доброго»

4 недели ago Zorya Комментарии к записи Геннадій Гуфман: «У питанні вакцинації люди не чекають від влади нічого доброго» отключены

Півтора місяця в Дніпропетровській області триває телефонне опитування «Вакцинація від Covid-19: померти або вижити?». За його даними, число тих, хто розчарувався в діях влади щодо вакцинації, зросло в 2,5 раза протягом місяця.

Проводять опитування за ініціативи голови Дніпропетровської обласної парторганізації «Опозиційна платформа – За життя» Геннадія Гуфмана. З середини грудня представники партії обдзвонили понад 13 тисяч жителів регіону, щоб дізнатися їхню думку на цю соціально важливу тему. Кожному учаснику опитування поставили три запитання: як вони ставляться до того, що в Україні не почалася масова вакцинація від коронавірусу, чи повинні чиновники нести за це відповідальність і що потрібно зробити владі в цій ситуації в першу чергу.

Аналіз відповідей показав, що суспільство незадоволене провалом кампанії з вакцинації, і зараз спостерігається тенденція до все більшого розчарування людей і невіра в швидке вирішення питання.

«Ми щодня отримуємо аналітику нашого телефонного опитування жителів області. Ще місяць тому переважна більшість з них вважала непроведення вакцинації злочином проти народу. Тепер все більше і більше людей безнадійно вибирають відповідь «цього варто було очікувати від нашої влади». Кількість розчарованих зросла в 2,5 раза. Люди розуміють, що проблему можна обговорювати багато і довго, але в найближчому майбутньому на вирішальні кроки від влади не сподіваються», – прокоментував керівник Дніпропетровської обласної парторганізації «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман.

Даючи оцінку ситуації з вакцинацією в країні, мешканці області все частіше говорять, що провалу кампанії з вакцинації варто було очікувати (37,7% – січень і 17% – грудень), а частина опитаних і зовсім вважає ситуацію нормальною (18,9%).

Відповідаючи на питання «Що повинна зробити влада зараз?», переважна більшість учасників телефонного опитування говорять, що передусім треба почати самостійно виробляти вакцину в Україні за російською технологією. Таку позицію підтримують 89%. На думку жителів Дніпропетровщини, Україні не потрібно залежати від Китаю чи Європи. Люди однозначно впевнені в тому, що чиновники мусять нести кримінальну відповідальність за провал вакцинації від коронавірусу в нашій країні.

На сьогодні Дніпропетровська регіональна команда партії «Опозиційна платформа – За життя» продовжує телефонне опитування. Стати його учасником також можна на сайті https:// gittyadnipra.com.

Поделиться: