Геннадій ГУФМАН: «ПИШАЄМОСЯ РЕЗУЛЬТАТОМ СЬОГОДНІШНІМ. СТАВИМО ЗАВДАННЯ НА МАЙБУТНЄ»

  11.11.2020 17:25   -
Влада

Виборча кампанія-2020 ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ завершилася перемогами.
Так довго підсумки виборів, здається, ще не підбивалися. Підрахунки голосів тривають третій тиждень. Та все ж таки результати голосування по більшості громад Дніпропетровщини оприлюднено на сайті ЦВК. Отже, можна робити висновки. Про результативність виборчої кампанії-2020 ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в Дніпропетровській області ми розпитали її регіонального лідера Геннадія Гуфмана.

Вже впевнено можна говорити про те, що

  • партію ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ до облради підтримав кожен п’ятий, хто голосував,
  • депутатська фракція ОПЗж у міськраді Дніпра збільшена вдвічі,
  • в 43% міст області партія взяла перший результат.

«Я вдячний кожному нашому виборцю за те, що проявили свою позицію і проголосували за кандидатів нашої партії та за своє майбутнє на найближчі п’ять років, – звернувся голова Дніпропетровської регіональної парторганізації до прихильників партії. – Ми розуміємо відповідальність перед вашою довірою і обіцяємо її виправдати».

  • Кандидати від ОПЗЖ впевнено вибороли перемогу на пости глав п’яти ОТГ, у тому числі, на мера міста Марганець.

«Ситуація в Марганці була досить складною. Але, незважаючи на численні спроби фальсифікації і втручання адмінресурсу, наш кандидат Геннадій Боровик здобув перемогу. Ми не дозволили вкрасти жодного голосу наших виборців!» – заявив Геннадій Гуфман.

Також треба зазначити, що кандидати в мери Кам’янського і Павлограда – Андрій Білоусов і Анатолій Вершина, яких підтримувала ОПЗЖ, перемогли в першому турі.

Геннадій Гуфман наголосив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ продовжить співпрацю з тими кандидатами, хто не отримав достатньої кількості голосів для проходження до рад.

«Ми докладемо всіх зусиль, щоб наша співпраця з кандидатами від нашої політичної сили на всіх територіях не закінчилася в день оголошення результатів голосування. Кожен учасник виборчого процесу на нашому боці для нас важливий і цінний. І його зобов’язання перед виборцями – зобов’язання всієї нашої команди. Це вигідно відрізняє нас, як політичну силу, від будь-якого іншого передвиборчого проекту. Ті, хто йшов не просто за мандатом, а як частина нашої команди, залишаться з нами», -зазначив глава партії в області.

Він підкреслив, що такий результат місцевих виборів – підтвердження достойної роботи кандидатів, сили регіональної команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і підтримки політсили в області.

«Ми пишаємося результатом сьогоднішнім і ставимо завдання на майбутнє. Ми працюємо для всіх без винятку жителів нашого регіону. Для тих, хто вже став нашим виборцем, хто є нашим пасивним * прихильником і навіть для тих, хто поки що не наш однодумець. Позитивні зміни, які нам вдасться втілити в життя, відчують на собі всі без винятку мешканці Дніпропетровщини», – запевнив ГУФМАН.

Ганна САМОХВАЛОВА

Поділитись:

Попередня стаття: