До 90-річчя регіону Геннадій Гуфман презентує особливий проєкт «ДНІПРОПЕТРОВЩИНА -ЦЕ МИ»

  16.02.2022 11:08   -
Влада

З нагоди 90-ї річниці від дня заснування Дніпропетровської області за ініціативи першого заступника голови Дніпропетровської облради започатковано проєкт «Дніпропетровщина – це ми». Його першою родзинкою став трейлер до відео про нашу область, який вже переглянули понад півтора мільйона користувачів соціальних мереж. Чимало глядачів зацікавилися краєвидами на відео, тому організатори планують запустити конкурс з пошуку локацій.

Краса природи й урбаністичні пейзажі, віддалені точки на карті й архітектура у серці Дніпра – усе це зібрали в атмосферному відеоролику про наш регіон. Переглянути його та поділитися враженнями можна за посиланням на відео https://youtu.be/FGnOgxbFOEO

«Відео – частина масштабного проєкту «Дніпропетровщина – це ми». Намагалися, аби з наближенням ювілею жителі області, з одного боку, замислилися, що означає така поважна дата, яке місце в серці кожного посідає рідний край. А з другого – побачили, яким неймовірно чарівним і надихаючим він є, скільки в ньому життя та розмаїття, енергії й краси!» – прокоментував ініціатор проєкту Геннадій Гуфман.

Нагадаємо, 90-річчя наша область відзначатиме 27 лютого, а проєкт «Дніпропетровщина – це ми» триватиме протягом 2022 року. В його рамках заплановані різноманітні події, зокрема, нагородження видатних краян, які присвятили своє життя розбудові нашої держави та регіону.

Деталі програми будуть оголошені напередодні свята. «Ми створюємо історію, в якій знайдеться місце кожному. Ми маємо зберігати своє минуле та його спадщину», – впевнений Геннадій Гуфман.

Микола САБАШУК

Поділитись:

Попередня стаття: