Черговий терористичний обстріл Дніпра: у постраждалих житлових будинках поки відомо про 30 вибитих вікон 

  03.07.2024 16:31   -
Влада

Третього липня Дніпро знов був під ракетними обстрілами. Попередньо відомо про 9 постраждалих будинків ОСББ та комунальної власності. Для тих, чиє житло, майно понівечене через ворожий терор, працює державна програма «єВідновлення». Подати заявку можна онлайн – через портал «Дія» .

Там слід описати руйнування та прикріпити документи. Але спершу написати заяву до поліції – аби вас офіційно було визнано постраждалими.

«Попередньо відомо про 6 постраждалих багатоквартирних будинків ОСББ, у яких пошкоджено близько 20 вікон. Оскільки зараз увесь час повітряна тривога більш детальне обстеження зробити неможливо. Ми у контакті з головами ОСББ. Коли закінчиться повітряна тривога, вони обстежать будинки, зберуть відповідну інформацію про пошкодження, зокрема й дахів, якщо такі будуть. Якщо пошкоджені вікна, то мешканці звертаються до голови ОСББ для формування відповідного переліку квартир, де наявні пошкодження. Далі мешканці звертаються до районної адміністрації, аби комісія зробила акт обстеження майна. З відповідними документами для компенсації мешканці повинні звернутися до державної програми «єВідновлення», — сказав директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Святослав Ткаченко. 


За словами директора департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Сергія Файфера, наразі відомо, що постраждало 3 будинки комунальної власності:

«Попередньо йдеться про близько 10 пошкоджених вікон. Обстеження продовжать після відбою тривоги. Якщо людям потрібна буде допомога, то надамо і плівку, і osb для закривання вибитих вікон. Далі формуватимемо відповідні заявки».

Поділитись:

Попередня стаття: