«Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана»: ТРИ РОКИ ДОПОМОГИ, ПІДТРИМКИ І ТУРБОТИ

  07.09.2022 17:57   -
Влада

5 вересня відзначався Міжнародний день благодійності. Три роки на Дніпропетровщині системно працює «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана».
В рамках Програми «Соціальна реконструкція» і проекту фонду «Центр соціальної відповідальності» допомогу за цей час надано десяткам тисяч жителів Дніпропетровської області.

Під час активної фази масштабної Програми «Соціальна реконструкція», що її ініціював на Дніпропетровщині громадський діяч і меценат Геннадій Гуфман, влітку 2019 року було створено «Благодійний фонд «Геннадія Гу-фмана». В рамках Програми «Соціальна реконструкція» команда благодійного фонду реалізувала низку значущих соціальних проектів, відомих не лише на Дніпропетровщині. 2020 року, під час пандемії ШVГО-19, з перших днів введення загальнонаціонального карантину, за ініціативи Генна-дія Гуфмана в Дніпропетровській області розпочав роботу «Центр соціальної відповідальності».

Силами «Благодійного фонду «Геннадія Гуфмана» була створена мережа волонтерських центрів в 11 містах нашої області, зокрема, у Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі, Марганці, Павлограді, Тернівці, Першотравен-ську, Новомосковську та Синельниковому.

Адресну допомогу надавали самотнім людям, які перебували в групі ризику під час пандемії. Волонтери «Центру соціальної відповідальності» доставляли продуктові набори літнім людям, а також розвозили хліб по місту Дніпро. Силами команди «Благодійного фонду «Геннадія Гуфмана» була створена мережа волонтерських центрів в 11 містах нашої області, зокрема, у Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі, Марганці, Павлограді, Тернівці, Першотравенську, Новомосковську, Синельниковому. Продуктові набори доставляли 30 волонтерських груп. 2020 року «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана» силами «Центру соціальної відповідальності» реально допоміг 30 000 пенсіонерів. Лише по місту Дніпро було розвезено понад 128 000 кг продовольчої допомоги для більш як 20 000 людей.

Впродовж 2020-2021 років до роботи БО «БФ «Геннадія Гуфмана» в рамках проекту «Центр соціальної відповідальності» долучилися понад 5000 небайдужих мешканців Дніпропетровської області.

Сьогодні команда благодійної організації і створена нею волонтерська мережа працюють в усіх містах обласного значення і в 43 об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровщини.

Сьогодні команда благодійної організації і створена нею волонтерська мережа працюють в усіх містах обласного значення і в 43 об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровщини. За понад півроку війни в Україні команда благодійного фонду адресно забезпечила необхідними харчами 45 000 літніх самотніх дніпрян і жителів області. В екстреному режимі в Дніпрі на базі «Центру соціальної відповідальності» розпочав роботу Пункт тимчасового перебування для вимушених переселенців з гарячих точок України. У Дніпрі і низці ОТГ в центрах для вимушених переселенців команда Фонду Гуфмана прихистила, нагодувала, одягнула, взула і забезпечила найнеобхіднішим понад 5 000 сімей з Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Запорізької областей.

«Я щиро вдячний всім, хто відгукнувся на заклик нашого фонду допомогти людям в скрутний час. Всі ми щодня чекаємо на новини з фронту. Наші захисники теж чекають на новини: що в тилу все нормально, що в усіх є захист, їжа і дах. Спасибі всім, зокрема, і тим, хто просто підтримує своїх сусідів. Хто щодня дає зрозуміти, що ми є один у одного, що ніхто не залишиться наодинці зі своїми тривогами і проблемами. Ми поруч. Ми разом. Ми діємо. І тому обов’язково переможемо», – каже Геннадій Гуфман.

Вікторія БУРЕНКО

Поділитись:

Попередня стаття: