АВСТРІЙСЬКІ МОТИВИ У ДНІПРОВСЬКОМУ ІНТЕР’ЄРІ

  25.10.2023 16:43   -
Влада

Тиждень тому Дніпро відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні  Арад Бенкьо.  Це був  його перший візит  до міста з часу вступу на посаду.

Почесне Консульство Австрійської Республіки у місті Дніпро підготувало велику програму візиту та супроводжувало пана Посла протягом усього дня. Зустрічі пройшли з керівництвом  ДніпроОВА, а також  з міським головою Дніпра.

Також гість відвідав підприємство з австрійськими інвестиціями «Марцекетікетен» та «Менору», а також мав зацікавлену розмову з представниками   НТУ «Дніпровська політехніка»  та обласної  інвестиційної агенції.

Ось так підбив підсумки зустрічі перший заступник голови обласної військової адміністрації Володимир Орлов:

«Зустрілися, щоб поговорити про подальші напрями взаємодії. Серед основних – звичайно, відбудова. Тут роботи багато, адже ворог наніс серйозні руйнування інфраструктурі області.

Проте не менш важлива й підтримка економіки. Компанії з австрійськими інвестиціями продовжують роботу в нашому регіоні. Більш того – ми зацікавлені у розширенні співпраці з бізнес-колами Австрії».

Він подякував партнерам за гуманітарну допомогу, яку вони вже надали області. І висловив надію, що попереду у нас ще багато цікавих спільних  проєктів, втіленню яких й надалі сприятиме Регіо­нальний офіс міжнародного співробітництва.

Мар’яна КАГАНСЬКА

Поділитись:

Попередня стаття:

Наступна стаття: