Жителі Покрова будуть з якісною питною водою

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Жителі Покрова будуть з якісною питною водою отключены

На насосно-фільтрувальній станції Покрова продовжується реконструкція. Тут замінять фільтри та змонтують нове обладнання. Після реалізації проекту поліпшиться система водопідготовки та якість питної води для 42 тисяч мешканців, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Насосно-фільтрувальна станція – один з головних об’єктів Покровводоканалу. Майже за півстоліття існування її ремонтували лише одного разу – 25 років тому.
-Будемо дивитися правді в очі: вода в оселях городян залишає бажати кращого. Щоб раз і назавжди вирішити багаторічну проблему, звернулися по допомогу до обласної влади – нас почули, – подякував міський голова Покрова Олександр Шаповал.
На покровській НФС реконструюють шість фільтрів, які відповідають за очищення води.
– У фільтрах використовуються, зокрема, пісок, активоване вугілля, через які проходить вода. Після пересипки шарів якість води помітно покращиться. Вона стане чистішою, – розказала завідуюча лабораторією Покровводоканалу Світлана Бородіна.
На НФС також оновлять трубопровід і дренажну систему. Замість застарілого насосного обладнання змонтують енергоефективне. Низький рівень споживання електроенергії – за рахунок автоматичного регулювання витрат та тиску води. Крім того, в будівлі відремонтують покрівлю, замінять вікна та осучаснять фасад.
-Реконструкція НФС – це перший етап масштабного проекту з поліпшення водозабезпечення мешканців Покрова. Надалі плануємо залучати гроші Європейського інвестиційного банку, які спрямуємо на модернізацію всієї водопровідної системи міста. Результат – якісна питна вода. Те, що є нормою в будь-якій цивілізованій країні,- наголошують в ДніпроОДА
Усі ремонтні роботи на НФС мають завершитися до кінця 2017-го року.
.

Поделиться: