Служба зайнятості підбиває підсумки реалізації нової технології обслуговування роботодавців
Третій місяць Дніпропетровська обласна служба зайнятості продовжує впровадження пілотного проєкту державної служби зайнятості – Інститут «Консультанта роботодавця». Наразі, завдяки індивідуальній та конструктивній роботі з роботодавцями, впровадженню нових підходів та сервісів, служба зайнятості Дніпропетровщини відзначає позитивну динаміку.
Щонайменше 60 роботодавців, які лише розпочали свою діяльність у різних видах економічної діяльності: переробна промисловість, будівництво, транспорт та складське господарство та інші, звернулись до пілотних центрів зайнятості та отримали допомогу у підборі необхідних працівників.
Вересень місяць – старт для інтенсивного навчання консультантів роботодавця новим методам та формам роботи. Фахівці навчались прийомам ефективного просування послуг служби зайнятості, методам переконання та мотивування клієнтів, новим інструментам рекрутингової роботи, пройшли спеціальні тренінги та бізнес – ігри.
В рамках Проєкту активізовані рекрутингові послуги, а саме: створюються профілі вакансій та портрети кандидатів, оперативно проводиться попередній відбір претендентів відповідно до індивідуальних вимог роботодавця. Через Інтерактивні карти вакансій центрів зайнятості Дніпропетровського регіону з використанням «Google maps» проводяться презентації роботодавців для широкого кола шукачів роботи. Створені відеовакансії для швидкого та зручного перегляду.
З початку серпня базовими центрами зайнятості та філіями Дніпропетровського обласного центру зайнятості укладено понад тисячу угод про співпрацю з роботодавцями, з них 80 є ринкоутворюючими та великими підприємствами.
Завдяки новому формату роботи з роботодавцями потужні підприємства регіону отримали послуги від Дніпропетровської обласної служби зайнятості: переробної промисловості; добувної промисловості; харчової промисловості; оптової та роздрібної торгівлі та інші.
«Активна співпраця, просування послуг служби зайнятості для роботодавців є нагальною вимогою сьогодення, перш за все, для того, щоб стабільно працювала економіка та наші громадяни знаходили для себе робочі місця з гідною заробітною платою та соціальними гарантіями в Україні», – зазначає директор Дніпропетровського ОЦЗ Вікторія Кузнецова.
До відома: з початку впровадження пілотного проєкту понад 1.9 тисяч роботодавців звернулись до служби зайнятості по допомогу та надали інформацію про понад 15 тисяч вільних робочих місць, що дозволило забезпечити зайнятість понад 12.5 шукачів роботи. Скерували близько 1.8 безробітних для проходження професійного навчання під конкретні замовлення роботодавців.