Чим здивує гастрономічний фестиваль Dnepr Food Fest – 2017?

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Чим здивує гастрономічний фестиваль Dnepr Food Fest – 2017? отключены

Одеська риба, полтавські пампушки та харківські вареники – цими  вихідними набережна Дніпра перетвориться на справжню гастрономічну мапу України

Dnepr Food Fest цьогоріч збере з різних міст країни близько 20 підприємців, які працюють у сфері вуличної їжі. Під час фестивалю функціонуватиме майже два десятки яток із їжею та напоями на будь-який смак. Майстри кулінарії готуватимуть на відкритих кухнях.

«Ми зібрали найкращих рестораторів вуличної їжі з усієї країни. До нас їдуть гості із Сум, Полтави, Одеси, Харкова. Думаю, кожен знайде на фестивалі те, що йому до вподоби. Дякую за підтримку та довіру міській владі Дніпра», – зазначила директор фестивалю, президент Асоціації рестораторів і готельєрів міста Олена Булах.

Особливість цьогорічного фестивалю – масштабна дитяча зона, де малечу розважатимуть майстер-класами з виготовлення солодощів і катанням на безкоштовних атракціонах.

Традиційно під час фестивалю Dnepr Food Fest встановлюватимуть всеукраїнські рекорди. Цьогоріч організатори запланували реалізацію чотирьох унікальних ідей.

Так, у Дніпрі хочуть створити найбільший солодкий подарунок із цукерок вагою 1 тис. кг. Любителів картопляних снеків потішать велетенськими чіпсами завдовжки 3 метри. Ще один рекорд – найбільший соняшник із насіння цієї квітки та гарбуза. Також створять найбільший бар із бляшанок з-під енергетичних напоїв.

Поделиться: