Завершена реконструкція Межівської опорної школи

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Завершена реконструкція Межівської опорної школи отключены

В селищі Межова обласним коштом оновили опорну школу №1 – вперше за її майже 50-річну історію. У реконструйованих класах – нові вікна, двері, підлога, стіни.

Стара непримітна будівля Межівської школи змінилась до невпізнанності. Нова покрівля – з профнастилу. Фасад – вентильований та утеплений. При вході – відремонтовані ґанки, обладнані пандусами та підйомниками. Підрядники капітально відремонтували спортивну залу.  Підлогу там вкрили спеціальним неслизьким покриттям, облаштувати захисними сітками вікна, радіатори й лампи. У навчальних кімнатах оздобили стіни та змонтували підвісні стелі.

– Можна сказати, що нашу школу перебудували наново, – розповіла директор закладу Юлія Козак. – Після демонтажних робіт залишались одні простінки. Стояла коробка, навіть без даху. Замінили усе – від покрівлі до підлоги. Маємо нові системи електропостачання, опалення, зв’язку та оповіщення, сучасну протипожежну сигналізацію. Всередині – цікаві двокольорові класи. Вчительська зона – яскрава, учнівська – у світлих нейтральних тонах.

У школі понад 400 учнів з Межової та восьми сусідніх сіл. Будівлі – близько півстоліття.

– Матеріали використовували якісні, технології – енергоефективні. Щоб учням було затишно навчатись, – розповів генпідрядник Віктор Занфіракі. – Крім основних будівельних робіт ми обладнали гарну вентиляцію, встановили обладнання у харчоблоці.

За окремим проєктом реконструювали поряд стадіон на 360 місць. Там облаштували футбольне поле, баскетбольний, волейбольний, гімнастичний та волейбольний майданчики. Встановили тренажери, трибуни для глядачів, кругову бігову доріжку, смугу з перешкодами.

Поделиться: