Як у Дніпрі під час карантину працює Університет третього віку

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Як у Дніпрі під час карантину працює Університет третього віку отключены

Під час карантину слухачі Університету третього віку у Дніпрі перейшли на дистанційне навчання. Для них запустили 10 практичних і теоретичних онлайн-курсів.

 Серед яких вивчення іноземних мов, українознавство, агрономія, основи роботи з комп’ютером або смартфоном, психологія, рукоділля, правознавство тощо.

– Після того, як ми перейшли в онлайн-режим навчання, отримали багато позитивних відгуків від наших слухачів. У подальшому, на прохання людей, ми плануємо працювати і в такому форматі також, бо це дуже зручно – не потрібно користуватись громадським транспортом, а сидячи вдома можна опановувати різні предмети, – говорить спеціалістка управління з питань розвитку соцзахисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування внутрішньої та інформаційної політики ДМР Юлія Довгалюк.

Найбільш популярним виявився курс з вивчення англійської (на нього записались 11 груп) та курси з основ роботи зі смартфоном або планшетним комп’ютером (7 груп).

Найближчим часом планується розпочати заняття на свіжому повітрі – оздоровчу зарядку та майстер-класи з танців. Але за певної умови – дотримання вікової категорії: слухачі мають бути не старшими за 60 років.

Наразі онлайн-заняття проводяться двічі на тиждень, один урок триває 40 хвилин. Слухач має змогу опановувати три предмети. У групі займаються одночасно по 4 – 8 життєлюбів. Через інтернет в УТВ навчаються півтори тисячі студентів.

Послухати курс лекцій можна через онлайн-платформу «Zoom». Запис заняття можна подивитись на телеканалі «Дніпро TV» у передачі «50+ Прості уроки», також посилання на відео з будь-якого курсу можна знайти на сторінці університету у Facebook.

Поделиться: