Як нині працює громадський транспорт Дніпра

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Як нині працює громадський транспорт Дніпра отключены

У Дніпрі станом на 16 червня на маршрутах працюють 211 великих, 364 середніх і 336 малих автобусів. Не запустили роботу лише 14 автобусних маршрутів.

Із перевізниками щодо цього ведуться перемовини, – про уе повідомив спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.

– Протягом тижня планується відновлення роботи маршрутів № 151-А та 151-Б з Краснопілля до зупинки «Новий центр». Наразі автобуси прямують лише до «Шинника». З понеділка, 15 червня, на маршрут № 23, який прямує з житлового масиву Ломівський, вийшли 3 автобуси великої місткості. Протягом тижня планується додати ще один такий, – сказав Іван Васючков.

Представник мерії наголосив: додержання правил карантину (зокрема носіння масок і рукавичок) при перевезенні пасажирів має контролювати поліція.

Із 9 по 15 червня комунальники відремонтували 20 трамваїв і 10 тролейбусів, виконали профілактику на більш ніж 500 кв. м трамвайної колії та полагодили близько 10 км контактної мережі. Щоденно проводиться дезінфекція рухомого складу, який виходить на маршрут. Також чистять контактні опори електротранспорту від незаконної реклами: за тиждень – близько 100 таких стовпів.

– Слід зауважити, що у Дніпрі після шквального вітру 12 червня комунальники протягом ночі та зранку ліквідовували наслідки негоди. Загалом відновили 15 частин контактної мережі, замінили 2 опори, 8 кронштейнів і 18 тросових розтяжок. Вісім маршрутів трамваїв і тролейбусів тоді не працювали. Комунальники відчистили від сміття понад 2 км трамвайної колії та 21 трамвайну стрілку. Станом на 6-ту ранку 13 червня всі маршрути електротранспорту працювали у штатному режимі. Дякуємо місцевим мешканцям, які допомагали нашим працівникам, – зазначив представник мерії.

Поделиться: