Відкрито реєстрацію на пробне ЗНО

  11.01.2018 10:16   -
Новини

Майбутні абітурієнти можуть самостійно зареєструватисяце  на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти до 31 січня

24 березня пройде пробне тестування з української мови і літератури, 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. У день пробного ЗНО кожен зареєстрований зможе скласти тест лише з одного предмета.

Завдання, які складає Український центр оцінювання якості освіти, відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт основного ЗНО.

Зареєструватися для участі в пробному тестуванні можна тут. Послуга коштує 132 гривні.

Інформація про місце та час проходження пробного ЗНО буде розміщена до 1 березня на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. При собі мати документ, що посвідчує особу, та запрошення.

Оголошення результатів з української мови і літератури – 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

Пробні тести складаються державною мовою. За бажанням випускника завдання надаються однією з мов нацменшин, (крім завдань з української мови і літератури та іноземних мов).

Пробне тестування дозволяє ознайомитися з різними формами завдань, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, ефективно розподілити час на виконання тесту, адаптуватися психологічно, оцінити власний рівень знань та скорегувати підготовку до основної екзаменаційної сесії.
 

 

Попередня стаття: