Вченим області пропонують приєднатися до конкурсу українсько-польських проєктів

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Вченим області пропонують приєднатися до конкурсу українсько-польських проєктів отключены

Маєте цікаві наукові розробки та тісно співпрацюєте з колегами із Польщі? Можете взяти участь у конкурсі спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів. Переможці отримають кошти на реалізацію власних ідей.

– До конкурсу можуть долучитися і лабораторії та наукові установи, і окремі вчені та викладачі. Вітається участь молодих дослідників. Автори мають представити на розгляд теоретико-практичні розробки, створені спільно з польськими колегами. У проєкті – чітко визначити, яку частину виконує українська сторона, а яку – польська, – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.
Тематика розробок для участі в конкурсі – якнайширша. Серед пріоритетних напрямів – комп’ютерні та новітні технології у виробництві, енергоефективність, екологія, здоров’я, оборонна та гуманітарна сфери.
Надані проєкти перевірять на відповідність конкурсним вимогам. Після вони пройдуть наукову експертизу. А тоді вже спільна комісія обиратиме кращих – вони й отримають фінансування. Реалізація проєктів запланована на 2020-2021 роки.
Основні критерії, за якими оцінюватимуться роботи, – наукова відповідність проєкту, його цінність для економіки та суспільства в цілому. Враховуватимуть і наявність перспективи для подальшої співпраці двох країн.
Подати заявку на участь у конкурсі необхідно до 23 серпня 2019 року. Завантажити її форму можна за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-konkurs-spilnih-ukrayinsko-polskih-naukovo-doslidnih-proyektiv-na-2020-2021-roki-propoziciyi-prijmayut-do-23-serpnya?fbclid=IwAR2Wt7VSqGTEVD2PepvwYK1yHUQxmwHwZ1J7QVoewOsSNhlsBUM4tjG0BHE.
Подробиці – за телефоном (044) 287 82 76.

Поделиться: