Вчених області запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Вчених області запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі отключены

В Україні стартував конкурс спільних українсько-білоруських науково-дослідних проєктів. Приєднатися можуть і вчені регіону. Переможці отримають кошти на реалізацію задумів у 2021-2022 роках.

– Подати заявку на конкурс можуть групи вчених університетів та наукових установ. Вони мають представити проєкти, створені разом із білоруськими колегами. Спектр тематики вельми широкий: від ІТ-технологій та вірусології – до антарктичних досліджень. На реалізацію ідей гроші виділятимуть на кожний рік окремо, – розповіли в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Серед пріоритетних напрямів – цифрові та біотехнології, діагностика, профілактика та лікування інфекційних хвороб, штучні тканини та органи, лікарські засоби. А ще – дослідження в Антарктиці у галузі наук про Землю та про життя.

Для участі необхідно заповнити анкету онлайн: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOZgcsZOI_Qw1kgFTR-VMysfAvWmQHXTNCvj1PGGxpUddSaw/viewform.  А також подати документи (https://mon.gov.ua/ua/news/vidkrito-konkurs-ukrayinsko-biloruskih-naukovo-doslidnih-proyektiv-na-2021-2022-roki-dedlajn-podachi-zayavok-30-chervnya) – особисто або поштою за адресою: Міністерство освіти і науки України, бул. Тараса Шевченка, 16, к. 310, м. Київ, 01601. Прийом заявок – до 30 червня.

Надані проєкти перевірять на відповідність конкурсним вимогам. Після вони пройдуть наукову експертизу одночасно в обох країнах. Кращих обиратиме спільна комісія. Переможці отримають фінансування. Реалізація проєктів – у 2021-2022 роках.

Основні критерії, за якими оцінюватимуться роботи, – наукова відповідність проєкту, його інноваційний характер. Враховуватимуть і участь молодих науковців та жінок-учених.

Подробиці – за телефонами: (044) 287 82 50, (044) 287 82 35. E-mail: i_levytska@mon.gov.ua.

Поделиться: